AFC Soroksár II - Róna SC 0:0

A két csapat kifejezetten kellemes, tavaszias időben feszült egymásnak.

A kezdőrúgást követően, az első 10-15 percben, mindkét csapat csak tapogatózott, próbált fogást találni a másikon.
    A meccs ezen szakaszát követően a hazai csapat vette magához az irányítást. Szépen járatták a labdát, próbáltak rövid passzokkal építkezni, azonban amikor a támadó zónába értek rendre rossz megoldást választottak, vagy az asszisztens állította meg őket lesen. Válaszul a vendégcsapat próbált egy biztonságos védekezést kialakítani, és gyors kontratámadásokat vezetni.
     Az első félidőről elmondható, hogy kimondottan jó iramot, és jó játékot hozott. Többnyire a Soroksár irányította mérkőzést, ám inkább a Róna tudott helyzeteket kialakítani, egyrészt a hazai csapat védőinek hibái miatt, másrészt nagyon veszélyesek voltak a rögzített szituációkat követően.
     A második félidőre mindkét csapat több helyen változtatott. A Róna sokkal inkább támadóbb felfogásban játszott, míg a Soroksár a rövid passzos játék helyett, inkább megpróbált hosszú labdákkal az ellenfél védelme mögé kerülni.
A meccs hajrájára a csapatok meglehetősen elfáradtak, azonban a lehetőségek itt is, ott is megvoltak. A mérkőzés végén helyzet helyzetet követett, de a befejezésekbe mindig hiba csúszott.
     A két félidő alapján elmondható, hogy igazságos döntetlen született, de mindkét csapatnak főhet a feje a kihagyott helyzetek miatt.