Budatétény - FFC 6:1 2012.11.17

{besps}meccsek/budateteny-ffc-20121117{/besps}

Öszzeállítások: ITT!

A mérkőzés menete:

3’ A tizenhatoson belül Kreuz Ádám(Budatétény) adott jobbról középre Légrády Attilának, aki a kapu baloldalába gurított. 1:0

5’ Baranyi Péter(FFC) 14 méterről háttal a kapunak fölé emelt.

17’ Kőszegi András(FFC) lőtt 25 méterről középről kapura egy szabadrúgást , Jarecsni László fogta a labdát.

20’ Vörös Ferenc(Budatétény) Kreuz Ádám fejelt alig a kapu mellé.

26’ Nagy Dániel(Budatétény) ugratta ki Vörös Ferencet, aki jól adott középre Varga Richárdnak, ő pedig közelről a kapu bal oldalába passzolta a labdát.

2:0

29’ Tánczos Tibor(FFC) szöglete után Szeles Szabolcs fejelt nem sokkal a kapu fölé.

31’ FFC szöglete után Szeles Szabolcs gurított 8 méterről kapura, de Jarecsni László fogta a jobb sarokba tartó labdát.

33’ Tánczos Tibor lőtt szabadrúgást 24 méterről, Jarecsni ismét fogta a bal felsőbe tartó labdát.

38’ Egy kiugratás után Kreuz Ádám 17 méterről nagy helyzetben a kapus kezébe emelte a

labdát.

II. Félidő

50’ Egy szöglet után Varga Richárd(Budatétény) fejelt 6 méterről a hálóba!

3:0

55’ Légrády Attila(Budatétény) lőtt 15 méterről, Bálint Richárd szögletre ütötte a jobb sarokba tartó labdát.

58’ Tánczos Tibor(FFC) 16 méterről leadott lövését lábbal védte Jarecsni László.

62’ Egy szép kontratámadás végén Légrády Attila tiszta helyzetben 9 méterről a kapus mellett a bal sarokba lőtt.

4:0

77’ Gyönyörű Budatétény gól született. Nézzük csak Vörös Ferenc szabadrúgását:

5:0

80’ Tizenegyeshez jutott az FFC. A büntetőt 2x kellett elvégeznie Zsíros Zsoltnak, de nem okozott neki gondot. Először a bal felső sarokba, majd az érvényes találatot a jobb felső sarokba rúgta.

5:1

85’ Kávrán Ákos(Budatétény) balról, 14 méterről leadott lövése után a labda Varga Richárd elé pattant, aki 6 méterről a jobb sarokba lőtt!