Inter 04 - Szent Pál Akadémia II 2:1 2012.11.10

Kevés helyzetet hozott a mérkőzés. Mindkét csapat remekül védekezett, az Inter 04 volt a kezdeményezőbb, és végül, ha izgalmas körülmények között is, de megérdemelten nyerte meg a mérkőzést!

Összeállítások: ITT!

5’ Kérdy Áron(Szt.Pál) adott nagy labdát a 16-oson belülre, de Mécs Gábor Csaba jól lépett ki a kapujából és elcsípte a labdát az érkező csatárok elől.

15’ Lengyel Dániel(Szt. Pál) adott be szabadrúgást a jobb oldalról, Kérdy Áron tiszta helyzetben a kapu mellé fejelt.

25’ Ignácz Dávid(Inter) lőtt kapura a bal oldalról egy szabadrúgást a Szt. Pál kapusa fogta a labdát.

37’ Ignácz Dávid lőtt alig mellé egy szabadrúgást 26 méterről.

II. félidő

55’ Ignácz Dávid lőtt ismét, ezúttal 15 méterről , a kapus szögletre ütötte a jobb sarokba tartó labdát.

58’ Kern Péter(Inter) rúgott kapura 20 méterről remekül, de a Szent Pál Akadémia portása ismét szögletre mentett.

61’ Tizenegyeshez jutott az Inter 04! A büntetőt Ignácz Dávid rúgta magabiztosan a kapuba! 1:0

67’ Jakab Levente(Szt.Pál) lőtt 25 méterről nem sokkal a jobb felső sarok fölé.

75’ A csereként beállt Madarász István(Inter04) lőtt 10 méterről, kiszorított helyzetből a kapu mellé.

80’ Jakab Levente lőtt fölé középről, 25 méterről egy szabadrúgást.

87’ Egy szöglet után Kerezsi Szilárd emelte a kapuba labdát!
1:1

Itt azonban még nem volt vége!

90’ Egy szép indítás után Ignácz Dávid védője szorításában a kilépő kapus felett a kapuba emelt!
2:1

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Ignácz Dávid lett!

Ignácz Dávid: A csapat érdeme a siker! Jó csapat ellen játszottunk, jól védekeztek, ezért nagyon értékes a győzelmünk!