Flotta 2001 SE - MFC Favorit SE 0:8 2012.11.03.

Írta: Szabó András

Az MFC Favorit hengerelt, a Flotta szétesett. A remek teljesítménnyel kirukkoló vendégcsapat pompás támadásokat vezetett és szép gólokat szerzett!

Összeállítások: ITT!

A mérkőzés menete:

15’ Szép MFC támadás futott a pályán amely végén  Tóth András passza után Lits Tamásól pattant a hálóba a labda. Öngól. 0:1

18’ Kovács Dávid(Flotta) passza után Cselőtei Dániel nem sokkal lőtt a bal kapufa mellé.

20’ Kovács Dávid(MFC) futott el a jobb szélen, majd jól adott középre Zalán Ákosnak, aki 9 méterről a felső kapufát találta el.

24’ Sinkó Gergő(MFC) lőtt 22 méterről felső kapufát.

28’ Sinkó Gergő passzolt Tóth Andráshoz a 16-oson belülre, Tóth 13 méterről leadott lövését lábbal védte a Novák János.

30’ a 2. gól kapcsán belekukkanthatunk a meccsbe, Berta Zsolt a gólszerző:

0:2

A 32. percben a Flotta is felsőkapufáig jutott! 22 méterről találta el a lécet a hazai csapat játékosa.

34’ Az MFC viszont újabb gólt szerzett!  Nyitrai László elrobogott a jobb szélen, majd parádésan tálalt középre Zalán Ákosnak, aki 8 méterről kapásból a kapuba bombázott.  Remek akciót láthattunk.

0:3

42’ Zalán Ákos(MFC) visszagurítását Sinkó Gergő bombázta 14 méterről a kapu fölé.

II. félidő

49’ Szép Támadás után Tóth András lőtt 14 méterről a kapu bal sarkába.
0:4

55’ Jenővári Dániel lőtt 20 méterről, Novák vetődve védte a bal sarokba tartó labdát.

59’ Egy szöglet után Wigand Richard lőtt 12 méterről a kapu fölé.

69’ Egy szép jobb oldali beadás után a nagy lendülettel érkező Zalán Ákos 7 méterről fejelte a labdát a hálóba.
0:5

74’ Tóth András passza után ismét Zalán Ákos talált 8 méterről a kapuba.

0:6

77’ Ugyanaz a szereposztás és hasonló jelenet! Tóth András a 16-oson belül jobbról középre passzolt Zalán Ákosnak, aki a kapuba lőtt.
0:7

83’ Tóth ezúttal nem bízta másra a gólszerzést, jobbról, 13 méterről a rövid sarokba lőtt, a kapus csak beleérni tudott.

0:8

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Tóth András lett, de külön dicséretet érdemel a 4 gólig jutó Zalán Ákos is, valmint az MFC Favorit SE összes játékosa!

Tóth András: Jó kis meccs volt! A mai napon reális volt ez a különbség. Remélem így megyünk tovább!