Testvériség SE - KISE 1:0 2012.11.03.

Írta: Szabó András

{besps}meccsek/testveriseg-se-kise-20121103{/besps}

A kevés helyzetet hozó első félidő után, a második izgalmasabbra sikeredett. A bajnokságot vezető Testvériség SE, ha egyetlen góllal is, de győzött és nagyon fontos 3 pontot szerzett, a meccsen jól szervezett futballt játszó KISE ellen.

Összeállítások: ITT!

A mérkőzés menete:

5’ Szőke Viktor(Testvériség) baloldali beadása a felső kapufáról pattant vissza a mezőnybe.

10’ A 16-oson belül Galántai Zsolt(KISE) elé pattant a labda, aki nagy helyzetben 14 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.

16’ Riba Krisztián(Testvériség) passza után Nagy Krisztián lőtt 18 méterről nem sokkal a bal kapufa mellé.

30’ Zeis Nicolas(KISE) cselezgetett a 16-oson belül, lövését a gólvonal elől vágták ki. A helyzet kapcsán lessünk egy kicsit bele a mérkőzésbe, az említett lehetőség a videó vége felé lesz:

II. félidő

47’ Géber István(Testvériség) adott be remekül a baloldalról , az érkező Riba Krisztián becsúszva nem tudta már jól kapura irányítani a labdát, így az mellé ment.

51’ Riba Krisztián 15 méterről, kicsit jobbról alig lőtt a rövid sarok mellé.

54’ Zeis Nicolas(KISE) szép cselek után nagy labdát adott Galántai Zsoltnak, aki 13 méterről a jobb sarokba lőtt, de a bíró már korábban már sípolt, les miatt nem volt érvényes a találat.

62’ Simon Zoltán(Testvériség) szöglete után, az ellenfél egyik védőjének fejéről, majdnem a kapuba pattant a labda!

68’ Hasonló helyzetet láthattunk, mint az előbb, csak az eredmény más.

Simon Zoltán adott be remekül a baloldalról, Gere Patrik(KISE) rosszul ért bele, így a labda a kapu bal sarkába vágódott. Öngól! 1:0

70’ Dienes Nándor passza után Géber István lőtt 16 méterről a kapu fölé.

72’ A csereként beállt Papp Gábor(Testvériség) cselezgetett a 16-os jobb oldalánál, majd szépen tekerte a labdát a hosszú sarok irányába, Göblyös Bence azonban szögletre ütötte a labdát!

A végén Simon Zoltán remek labdája után még kimaradt egy nagy Testvériség helyzet, de az eredmény már nem változott.

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Simon Zoltán lett!