Szabadkikötő SE - BEAC 2:3 2012.10.28.

Írta: Szabó András

Zord időjárási körülmények között nagyon jó színvonalú mérkőzésnek voltunk szemtanúi, amelyen a BEAC taktikus és pontos játékának köszönhetően legyőzte a tabellán előkelőbb helyen álló ellenfelét! Nagy meccs volt!
{besps}meccsek/szabadkikoto-se-beac-2012-10-28{/besps}

Összeállítások: ITT!

A mérkőzés menete:

8’ Halász Ferenc(SZSE) adott be a jobb oldalról, a labdára Kiss Csaba érkezett és kevéssel fejelt a bal kapufa mellé.

17’ Plausin István(SZSE) lőtt egy szabadrúgást 23 méterről nem sokkal a kapu fölé.

32’ Flaskay Miklós(BEAC) 25 méterről, a jobb oldalról óriási gólt lőtt a kapu bal felső sarkába.
Csodás gól volt! 0:1

36’ Halász Ferenc(SZSE) adott be a jobb oldalról, Kiss Csaba 6 méteres bal alsó sarokba tartó fejesét lábbal védte Ferencz Norbert.

41’ Magyar László(BEAC) jobb oldali beadása urán Plausin István védője szorításában 6 méterről kapura kotorta a labdát, de Nagy Imre kapus fogta a játékszert.

45’ Sikesdi Gábor(SZSE) lőtt 30 méterről, lövésébe beleértek, de így is alig ment fölé. Jó kis löket volt.

II. félidő

50’ Jordáki Norbert(SZSE) lőtt jobbról, 16 méterről alig a hosszú sarok mellé.

58’ Flaskay Miklós(BEAC) jobb oldali szögletét Jakobszen Tamás fejelte a kapuba! 0:2

63’ Erdei Gábor(BEAC) lőtt szabadrúgást 18 méterről. Elívelt a sorfal fölött, a remek helyre érkező labdát Nagy Imre ütötte szögletre.

66’ Jordáki Norbert(SZSE) jobb oldali beadását Kiss Csaba fejelte 8 méterről a kapura, de Ferencz Norbert fogta a labdát.

68’ Plausin István közeli lövését bravúrral ütötte ki Ferencz Norbert.

71’ Egy Szabadkikötő szabadrúgás után remek kontrát vezetett a BEAC csapata, amelynek Erdei Gábor önzetlen passza után Flaskay Miklós révén gól lett az eredménye. 0:3

75’ Tollas Gábor adott be jobbról, Kiss Csaba nem sokkal fejelt a kapu mellé.

76’ Erdei Gábor(BEAC) 12 méterről leadott lövését lábbal védte Nagy Imre.

80’ Kiss Csaba(SZSE) kavargott a 16-oson belül, majd 8 méterről szorongatott helyzetben lőtt, de Ferencz Norbert védeni tudott.

85’ Flaskay Miklós(BEAC) beadását Vas Levente lőtte 10 méterről a kapura, Nagy Imre lábbal védeni tudott.

86’ Molnár István(SZSE) adott a 16-os vonaláról nagy labdát a csereként beállt Berhidai Dánielnek, aki 12 méterről a kapu bal oldalába lőtt.
1:3

93’ Tollas Gábor szöglete után Berhidai Dániel 3 méterről talált a BEAC kapujába.
2:3

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Flaskay Miklós lett!
Flaskay Miklós
Vélemények:

Flaskay Miklós(BEAC): Úgy jöttünk el erre a mérkőzésre, hogy tudtuk, hogy ellenfelünk a tabella első felében van. Egy átlövéssel sikerült megszereznünk a vezetést, majd kontrákra építettünk, ahogy a mester kérte, szerencsére sikerült megoldanunk a feladatot, és így sikerült megszereznünk a 3 pontot.

Szabó András(a BEAC edzője): Taktikus játékkal megérdemelten nyertünk egy jó Szabadkikötő ellen!