MTK-Macabi - Vizafogó FC 1:0 2013.05.12

Kiegyenlített meccsen nyert az MTK a Vizafogó ellen a BLSZ3. 3. csoportjában. A különbség az volt a két csapat között, hogy a hazaiak 90 percen keresztül tudtak kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani, gólt szereztek, ellenfelük viszont az utolsó 20 percben már nem tudott újítani.

A mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

Képek:

{besps}meccsek/mtk-vizafogo20130512{/besps}

A mérkőzés menete:

2’ Horváth Gergely(Vizafogó) labdája után Barna Gábor lőtt centikkel a jobb kapufa mellé.

4’ Földvári Dániel(MTK) 22 méterről elvégzett szabadrúgását a bal felső sarokból szedte ki a Pataki Imre.

10’ Szűcs Géza(MTK) jó passza után Érsek Tamás rúgta a labdát a jobb sarok mellé.

22’ Reich Gábor(MTK) közelről az oldalhálóba vágta a labdát.

34’ Takács László(Vizafogó) lőtt 23 méterről, Gál József kiütötte az erős löketet.

II. félidő

50’ Takács László(Vizafogó) lőtt szabadrúgást 22 méterről, Gál József kiütötte a labdát, Horváth Gergely 8 méterről, nagy helyzetben kevéssel lőtt a kapu fölé.

59’ Tóth Csaba(Vizafogó) szöglete után Széll András fejelt 8 méterről a kapu mellé.

62’ Reich Gábor(MTK) remek beadása után Ferenci Gábor fejelt közelről a jobb kapufa mellé.

68’ Szabó Zoltán(MTK) lőtt 16 méterről szépen, de Pataki Imre fogta a középre tartó labdát.

71’ Szép MTK támadás után Szűcs Géza 15 méterről, kissé balról a hosszú felső sarokba helyezte a labdát. 1:0

72’ Máté Imre(Vizafogó) jobbról, 8 méterről a felső kapufára lőtt.

76’ Széll András(MTK) rúgta fölé a labdát 13 méterről.

83’ Földvári Dániel(MTK) lőtt 18 méterről a felső kapufára.

A mérkőzés osztályzata a PestiFoci szerint: 6
1 gólos meccs volt, bár csattantak a kapufák is. Az iram nem volt rossz, az MTK végig bírta és a végére még rá is tudott erősíteni, talán pont ez döntötte el a csatát.

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Szűcs Géza lett.

Szép és okos gólt lőtt, amivel eldöntötte a meccset, amit jó erőben futballozott végig.