Kisorsolták az osztályozókat!

Írta: Pestifoci.hu

A mai napon kisorsolták a bajnokság végi osztályozó meccseket!

 

A mérkőzéseket június 8-9-én játszák.


AZ NB II-ES SZEREPLÉSÉRT RENDEZENDŐ OSZTÁLYOZÓ MÉRKŐZÉSEK


NB III Alföld csoport 1. helyezettje–NB II Keleti csoport 8. helyezettje
NB III Tisza csoport 1. helyezettje–NB II Keleti csoport 7. helyezettje
NB III Mátra csoport 1. helyezettje–NB II Keleti csoport 6. helyezettje


NB III Dráva csoport 1. helyezettje–NB II Nyugati csoport 8. helyezettje
NB II Nyugati csoport 6. helyezettje–NB III Duna csoport 1. helyezettje
NB III Bakony csoport 1. helyezettje–NB II Nyugati csoport 7. helyezettje

 

AZ NB III-AS SZEREPLÉSÉRT RENDEZENDŐ OSZTÁLYOZÓ MÉRKŐZÉSEK


Békés megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Alföld csoport 3. helyezettje
NB III Mátra csoport 5. helyezettje–Pest megyei I. oszt. 1. helyzettje
Jász-Nagykun-Szolnok megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Tisza csoport 5. helyezettje
Csongrád megyei I. osztály 1. helyezettje–NB III Tisza csoport 4. helyezettje
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Tisza csoport 3. helyezettje
Heves megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Alföld csoport 4. helyezettje
NB III Mátra csoport 3. helyezettje–Nógrád megyei I. oszt. 1. helyezettje
NB III Alföld csoport 5. helyezettje–Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I. oszt. 1. helyezettje
Hajdú-Bihar megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III 6 csoportjának legjobb 6. helyezettje
Bács-Kiskun megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Mátra csoport 4. helyezettje


NB III Duna csoport 5. helyezettje–Veszprém megyei I. oszt. 1. helyezettje
NB III Dráva csoport 3. helyezettje–Vas megyei I. oszt. 1. helyezettje
Baranya megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Dráva csoport 4. helyezettje
Budapest I. oszt. 1. helyezettje–NB III Duna csoport 3. helyezettje
NB III Bakony csoport 4. helyezettje–Somogy megyei I. oszt. 1. helyezettje
Fejér megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Dráva csoport 5. helyezettje
NB III 6 csoportjának második legjobb 6. helyezettje–Komárom-Esztergom megyei I. oszt. 1. helyezettje
NB III Duna csoport 4. helyezettje–Győr-Moson-Sopron megyei I. oszt. 1. helyezettje
NB III Bakony csoport 5. helyezettje–Zala megyei I. oszt. 1. helyezettje
Tolna megyei I. oszt. 1. helyezettje–NB III Bakony csoport 3. helyezettje

Az mlsz.hu videója a sorsolásról. Érdemes tekergetni, mert jó hosszú!

 

Tags: nb2 | blsz1 | nb3 | duna csoport
Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.