REAC-siker a forduló rangadóján

reac csepel32

A BLSZ I. 8. fordulójában a felfelé ívelő pályán lévő REAC azt a Csepelt fogadta, amely mostanában nem éppen a legjobb formájában van, bár az előző körben a SZAC ellen így is nyerni tudott.

Most se alakult rosszul Takács Krisztián csapatának a mérkőzés, egy balról beívelt szabadrúgásra Mészáros László érkezett és az első félidő végén közelről megszerezte a vezetést csapatának. Így 0-1-el fordultak a küzdő felek. Ez az eredmény azonban a szünet után csak két percig állt fenn.

A 47. percben Horváth Krisztán kissé jobbról, 17 méterről lőtt kapura egy szabadrúgást, a veszélyes lövést Szűcs Krisztián kiütötte, de a kipattanót a remek formában lévő Kaszala Patrik a hálóba lőtte.

Ezzel az 1-1-el egészen sokáig elvoltak a csapatok, viszont a hajrá igazi gólzáport hozott. A 81. percben egy előre ívelt labdánál Horváth Krisztián (REAC) ütközött a kapussal, a nevető harmadik, Dani Zoltán elvitte a labdát, és a hálóba lőtt. A 87. percben Ancsin Krisztián egy szép egyéni akcióval pedig eldöntötte a meccset a REAC javára, jobbról tört be a tizenhatoson belülre, szólója végén 7 méterről szerezte meg a harmadik palotai gólt. A 93. percben még szépített a Csepel, egy előrerúgott labdánál Szántovszki Soma szerette volna kicsúsztatni a labdát, Németh Zoltán levette és a kapu hosszú sarkába rúgta. 3-2

A REAC ezzel a rangadón aratott győzelmével már a dobogós helyeket ostromolja, legutóbbi 5 meccsén 13 pontot gyűjtött.