Felfüggesztés előtt - BLSZ III/2. csoport – Apa és fia egy csapatban

A III. osztály 2. csoportjában csak két mérkőzést játszottak le, és mindkét találkozón a papírforma szerinti esélytelenebb nyert. A 33 FC – Bp. Erdért találkozón a vendékek az első félidőben 3-1-re vezettek, szünet után fordított a 33 FC és győzött (7-5). A hazaiaknál ketten is – Léb László és Murányi Domonkos – mesterhármassal járultak hozzá a sikerhez. Murányi Domonkos számára a mesterhármas az jelentette, hogy átvette a vezetést 22 találattal a góllövő listán.

A Puebla 13 – Városgazda összecsapáson vendégek 2-0-ra vezettek, de a Puebla egyenlített. Már csaknem mindenki elkönyvelte a döntetlent, amikor a 90. percben a 19 éves Sebők Patrik megszerezte a győztes találatot a Városgazdának (2-3). Érdekesség, hogy Sebők Patrik édesapja Sebők Zsolt is a csapat tagja.
A Budakeszi – RKSK, a Törökbálinti FC – Budatétény SE, a Rákosliget – Erős Vár és a BÜSKE – Inter CDF mérkőzéseket később játszák.

A mérkőzéseket március 15-e előtt játszották.