BLSZ III./3. csoport - Élre állt a Nagytétényi Kohász

blsz3 314

Helycsere történt a III. osztály 3. csoportjában, mert az eddigi éllovas Budai FC vereséget szenvedett a Fővárosi Vízművek II. gárdájától (5-4), és 2. helyen álló Nagytétényi Kohász Csabai Tamás mesterhármasával legyőzte a Svábhegy II. csapatát (3-0). Pontszámuk azonos, de a Kohász gólkülönbsége jobb. A Budai FC vezetést szerzett, ám a Vízművek fordított, és 80. percben már 5-2-re vezetett. A hajrában a Budai FC-nél csereként beállt 17 éves Jancsó Buda két perc alatt kétszer is eredményes volt, de az egyenlítés már nem sikerült.

A többek között Kasinszky Istvánnal megerősített Rákosszentmihályi SC gólzáporos győzelmet aratott a Piramis SE ellen (15-0). Szabó Pál négyszer vette be az ellenfél kapuját, míg Borgulya István és az 51 éves Stranyóczky László mesterhármast ért el.