BLSZ III/2. csoport - 0-3-ról fordított a Bp. Erdért SE

Írta: Lázár Lajos

blsz3 2

A III. osztály 2. csoportjában továbbra is a Budatétény és a Törökbálinti FC fut versenyt a bajnoki címért. A tavasz első fordulójában a listavezető Budatétény a Budakalász ellen nyert 3-1-re, míg a Törökbálint az Erős Vár FC vendégeként szerezte meg a három pontot ugyancsak 3-1-es győzelemmel. Mindkét csapatnak 34 pontja van, a sorrendet a gólkülönbség határozza meg.
A csoport legizgalmasabb összecsapását a Bp. Erdért SE – Puebla 13 FC találkozó hozta. A Puebla az első félidőben 3-0-ra vezetett, majd szünet után Kobolák Márkó zsinórban négyszer bevette az ellenfél kapuját, ezzel fordított az Erdért. A hajrában még egyenlített a vendégcsapat, de 89. percben Bozó Ferenc megszerezte az Erdért győzelmet jelentő gólját (5-4).

Az Inter - Rákosliget mérkőzésről bővebb beszámoló olvasható: Meglepetés a BLSZ III-ban - Inter CDF - Rákosliget 2-4

A BÜSKE -Városgazda és az RKSK - Merkapt SE mérkőzés halasztva lett.