gazmltc3334

Gázgyár II. - MLTC 4-0

BLSZ II. 18. forduló

blsz2gazmltc

A végig nagyon bátor focit játszó csapatok találkozóján, nagyon élvezetes, küzdelmes meccsen a hazai csapat ilyen arányban is megérdemelten nyert.

Kezdeményezően lépett fel a Gázgyár csapata! Mindjárt a 4. percben Tóth Barnabás 16 méterről hatalmas gólt szerzett. 1-0
Nagyon lüktető játék folyt. Mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de kimaradtak.
29. percben Tóth Barnabás (Gázgyár) nagy helyzetet puskázott el, lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret.
Hét perc múlva egyenlíthetett volna az MLTC, de a gyors vendég támadás végén egy balról a jobb sarokra tartó lövést hatalmas bravúrral ütött szögletre Garai Viktor.
Az első félidő után 1-0-s Gázgyár II. előnnyel fordultak a csapatok

Amelyből hamar kettő lett, a 48. percben Némethy Kristóf egy remek kiugratást kapott, amelyet okosan oldott meg, egy csel után bepasszolta a kapuba a labdát. 2-0
55. percben villant az MLTC, Szépe Norbert lőtt 20 méterről, de a jól helyezett lövését Garai Viktor szép mozdulattal védte.
Öt perc múlva Fodor Richárd (Gázgyár II) lőtt kevéssel fölé egy távoli szabadrúgást.
66. percben végképp eldőlt a meccs, egy előrevágott labdára kiszaladt a kapujából a Kostyova Patrik, de Bodon Zoltán megelőzte, átvette a labdát és 25 méterről beívelte a kapuba. Nagyon szép gól volt. 3-0
A 72. percben Bodon Zoltán duplázott, egy beadás után ismét megelőzte a vendégek kapusát és a hálóba fejelte a negyedik Gázgyár-gólt. 4-0

A mérkőzés osztályzata a PestiFoci szerint: 7

Összességében végig nagy küzdelem volt a pályán, de kifejezetten sportszerűen játszottak a csapatok, ahol a hazaiak teljesen megérdemelten nyertek. Bárcsak a hazaiaktől, de szép gólokat láthattunk.

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Bodon Zoltán lett.

Nagy kedvvel, lelkesen játszott és lélektanilag jókor szerzett gólt, majd még egyet.