4-0-ra nyert a TF, de Elekes József nem volt elégedett

Írta: Petrovszki Zsanett

psk tfse blsz2

Pestszentimrei SK - TF SE 0-4
BLSZ II. 17. forduló

Az első félidőben mindkét csapat sokat tett a gólért és a TF-nek ez a 20. percben sikerült is vezetést szerezni. A pestszentimreiek játéka ettől kicsit visszaesett, viszont a második félidőre felvértezve jöttek ki, annak első felében sokat támadtak, de a helyzeteket nem jól használták ki, ellenben a TF-el, amely még három gólt szerzett a meccsen.

psktf22

psk tf3343

Már a mérkőzés 4. percében gól születhetett volna, Csordás Szabolcs (TF) egy szabadrúgás után fejelt a kapuba, de leshelyzetben volt, így azt nem adta meg a játékvezető. A 9. percben újabb jó helyzetbe került a TF de Suskó Ádám lövése nem talált utat a hálóba. A 20. percben aztán Pusztay Pongrác már nem hibázott, megszerezte a vezetést a TF. Az első félidőben a Pestszentimre nem jutott túl sok helyzethez, így a 0-1 reális eredmény volt a szünetben.

A második félidő elején aztán a hazaiak kezdtek dominálni. Az 50. percben Papp Dávid szabadrúgást végzett el, de a sorfal blokkolta a lövést. Hiába javult fel az Imre, a 60. percben a TF megduplázta az előnyt. Aszódi Miklós védett lábbal egy lövést, de Suskó Ádám a kipattanót a hálóba rúgta. Ezután Varga Balázs(PSK) lőtt veszélyesen kapura egy szabadrúgást, de ebből sem született hazai gól. A 78. percben aztán Lannert Bence egy fejessel megszerezte a harmadik TF-gólt. A 85. percben Papp Dávid (PSK) passzolt Kazi Leventének, akinek lövése kevéssel ment a kapu mellé. A 89. percben Borsi Márton (TF), viszont a hálóba talált, így 4-0-ra nyert a Testnevelési Egyetem csapata.

A mérkőzés értékelése a PestiFoci szerint: 7

atkuld3

Sok szép helyzet és gól volt, a mérkőzésen intenzíven támadt mindkét csapat.

VÉLEMÉNYEK:

Elekes József (a TF SE vezetőedzője): - Nem tetszett a meccs, az eredménnyel természetesen elégedett vagyok, mert nyertünk 4-0-ra, de igazából a játékunk nagyon sok kívánni valót hagyott maga után. Múlt héten, amikor nem sikerült nyernünk lényegesen jobb tempóban, jobb ritmusban játszottunk, most nagyon gyengén futballoztunk. A 4-0 rendben van, de igazából nem vagyok elégedett, nagyon rossz felfogásban, nagyon sok technikai hibával játszottunk, a pozitívum a győzelem.

Papp Zsolt (a Pestszentimrei SK vezetőedzője): - Igazából amire készültünk azt meg is kaptuk, tehát egy nagyon jó ellenféllel játszottunk. Ez már ősszel is bebizonyosodott, úgy érzem, hogy ők léptek előre egy szintet, viszont ezt a különbséget nem érzem reálisnak. Egy egygólos vereség reálisabb lett volna, de 4 lett a vége, ilyen a foci. A jövőhétre készülünk, ebből a meccsből leszűrjük a tanulságokat és javítjuk a hibákat.