Döntetlen a rangadón: REAC - SZAC 2-2

reac szac222

reac szac22332

Napos, nagyon szeles időben, közel 250 néző, és egy húsz fős, lelkes szurkolói csoport jelenlétében kezdődött a forduló rangadója. Az ötödik REAC hazai pályán igyekezett visszavágni az őszi vereségért a negyedik SZAC csapatának. A vendégek kezdték jobban a mérkőzést, a 18.percben egy 24 méteres szabadrúgást Gombkötő még kevéssel a kapu fölé csavart, a 25.percben viszont Szász Tamás már megszerezte a vezetést, remekül lépett ki egy mélységi passz után és a kifutó kapus bokája mellett a kapuba helyezett(0-1)
Rákapcsolt a REAC, több kihagyott lehetőség után a 35.percben Lőrincz egyenlített, egy kavarodás után a kipattanó labdát laposan a rövid sarokba helyezte.(1-1),ez volt a félidő eredménye.
Néhány perc mezőnyjáték után a REAC ritmust váltott, futószalagon jöttek a hazai támadások. Lakatos lőtt előbb futtából mellé, majd Pfister lőtt fölé egy visszaszerzett labdát. Góllá a 60.percben ért a mezőnyfölény, Németh juttatott a hálóba egy jobb oldali beadást, ezzel megfordította az eredményt (2-1)
A 66.percben Illés kapus bravúrral ütötte szögletre-a felsőléc segítségével-Orosházi (REAC) 25 méteres szabadrúgását.
Némileg váratlanul, a 80. percben egyenlített a Szentlőrinc, a csereként beállt Nagy Dominik passzolt a lábak között Szarvasi kapujába.(2-2)
A 82. percben egy bedobás reklamálása miatt a vendégek mesterét, Hargitai Lászlót kiállította Zám játékvezető második sárga lappal.
Más esemény érdemben már nem történt, a fordulatos rangadó igazságos pontosztozkodással zárult a Budai II Stadionban.