Hrepka Ádám megszerezte első gólját! 3-0-ra nyert a BVSC

blsz1 bvsc budafok

A BVSC is lejátszotta első tavaszi mérkőzését a BLSZ I-ben, a Budafok ellen magabiztos győzelmet aratott.

bvsc budafok3 0

Már a 11. percben vezetést szerzett a listavezető BVSC a vendég Budafok ellen. Korozmán Norbert egy hosszú indítást mellel átvett a 16-os vonalán két vendég védő között kissé kisodródva, éles szögből, balról pontosan lőtte ki a kapu hosszú sarkát. Szép egyéni megmozdulás volt, melyért jött is a szurkolói taps!

A 35. percben már 2-0 volt a hazai előny, egy gyors kontratámadás során a bal szélről mértani beadás érkezett középre, ahol a kitűnő ütemben érkező Murai Sándor a hálóba fejelte a labdát. Murai  találatával megerősítette a vezető helyét a góllövőlista élén.

A 49. percben szépíthetett volna a Budafok,  egy hosszú vendég indításra, középen, a hazai kaputól mintegy 30 méterre egyszerre érkezett egy vendég támadó és a kapujából kifutó hazai kapus. Ütköztek, a támadó a földön maradt, így a játékvezető a kapust látta vétkesnek, de megelégedett a sárga lapos figyelmeztetéssel. Érdekes jelenetsor volt..

A 66. percben végképp eldőlt minden, a jobb oldalon a vendég büntetőterületen belülre érkező hazai támadót csak szabálytalanság árán tudták megállítani, így következhetett a jogos büntető, melyet a néhány perccel korábban beállt, egykori NB-I-es gólvágó, Hrepka Ádám szinte első "Blaszos" labdaérintéséből, magabiztosan helyezett a kapu jobb oldalába.