A Nimród nyerte a kelenvölgyi házirangadót

nimrod keleeee

Nimród - Kelen II 2-0 (0-0)

BLSZ II. 16. forduló

nimrod kelen

Alighanem az egy főre jutó legtöbb ismerős a Nimród - Kelen II mérkőzésen volt. Korábbi csapattársak, barátok játszottak egymás ellen, ráadásul mindkét csapatnak a Kelen SC sporttelep a hazai pályája. Ennek megfelelően a presztízs okán is nagy erőkkel vetették bele magukat a meccsbe.
Az első félidőben a Kelen állt közelebb a gólhoz, de csak ziccerig és kapufáig jutottak, Varga Milán 20 méteres lövésénél kevés hiányzott a gólhoz.
A második félidőt is kapufával kezdte Szőke László és Modla Gábor csapata, Adámy Péter lövése jött ki a felső lécről. A folytatásban mindkét kapu felváltva forgott veszélyben. A 76. percben Szabó Norbertnek végül sikerült bevenni a kaput, finom mozdulattal emelte át a „vendégek” kapusát. A 85. percben Vértes Vadim is betalált, így a Nimród 2-0-ra megnyerte a kelenvölgyi rangadót.

Könczey Zsolt (a Nimród vezetőedzője): - Készültünk nagyon, ahogy eddig is. Érdekes meccs volt. Sokáig azt hittem 0-0 marad, de nagyon hittem abban, hogy a végén az akaratunk és az egyéni kvalitások jönni fognak. Nagyon büszke vagyok a srácokra, de ez az út kezdete, sok nehéz meccsünk lesz még. A Kelennek gratulálok, nagyon korrekt meccs volt, élménnyel gazdagodtunk. Köszönöm a sok nézőnek a biztatást!

Szőke László (a Kelen SC II vezetőedzője): - Rossz előjelekkel készültünk a meccsre, hiszen a rengeteg sérült mellett betegeink is voltak. A meccs maga igazolta a várakozásokat, kiváló ellenféllel játszottunk egy kemény, de nagyon sportszerű meccset, mindkét gárda maximálisan odatette magát. Akár nyerhettünk is volna, de sajnos a legnagyobb lehetőségeket is elmulasztottuk, ellenfelünk pedig kettőt is kihasznált a végén, így nem maradt más, mint gratulálni ellenfelünknek. Ugyan egygólos meccsnek tűnt, de végül a Nimród kettőt használt ki a lehetőségeikből, s ezért megérdemeltnek mondható a győzelmük. Nincs idő bánkódni, jövő héten mindenképp nyernünk kell.

fotó: Kanizsay Zoltán