Az Ikarus szállította az ősz eddigi legnagyobb bravúrját

bvsc ika 2 2

A BLSZ I. 7. fordulójában az elmúlt négy meccsén négyszer vereséget szenvedő Ikarus meglepetésre 2-2-es döntetlent ért el az eddig a körig pontot sem veszítő BVSC ellen!

A forduló előtt, ahogy a beharangozóban is jeleztük kevés esélyt adtunk az Ikarusnak a bajnokságban nagy lépésekkel menetelő BVSC ellen, a hazaiakat ez nem érdekelte és rácáfoltak a latolgatásra.
A mérkőzés eleje pedig a papírformának megfelelő volt, a BVSC támadott, a 27. percben pedig célt ért, Szűcs László lőtt 16 méterről a kapuba.
Az első meglepetés a 42. percben érkezett, Borbély Bence használta ki a BVSC védelmi megingását, és kiegyenlített, így az Ikarus számára kedvező döntetlen állással fordultak a csapatok.
Az 1-1-es állás nem tartott sokáig, a 49. percben Balogh Tamás buktatta a tizenhatoson belül a csereként beállt Murai Márkot. A tizenegyest a sértett rúgta, lövését Tuza Zsombor védte, de a kipattanót Murai berúgta. 1-2
A gyors gól nem fogta meg a hazaiakat, és továbbra is összeszedetten futballoztak, nem hagytak túl sok helyzethez jutni a zuglóiakat. A stabilitás és a kitartás pedig a 85. percben eredménnyel párosult, Borbély Bence kiegyenlített!

A BVSC döntetlenje miatt visszacsúszott a második helyre, igaz egy meccsel kevesebbet játszott, mint a listavezető Csepel!