Eksztázis Kelenföldön! Timári Norman a 93. percben szerezte a Kelen NBIII-at jelentő gólját!

kelenorom

Idegenbeli 1-1 után várta az osztályozó visszavágóját a Kelen SC a Békéscsaba II ellen. A Kelen-pályán természetesen ismét népes szurkolótábor gyűlt össze, és több BLSZ-es csapat vezetője, játékosa és szurkolója is jelen volt.

kelenpalyanb3

A jó hangulatot az sem törte meg, hogy a 33. percben Tóth Dániel góljával a vendégek szereztek vezetést. Ez a gól azt jelentette, ha a Békéscsaba rúg még egyet, akkor szinte biztos, hogy továbbjut. A Kelen így nem mehetett fejetlenül az egyenlítésért. Ennek ellenére a 80. percben a csereként beállt Koós Bálint találatával ez mégis sikerült.

kelengol1

Robbant a lelátó, ahogy az várható volt, és a zöld-fehéreket is még jobban felpörgette a gól, amely után még kétszer betalálhattak volna.
Amikor már mindenki a hosszabbítást várta a REAC elleni bajnoki döntőn és Békéscsabán is gólt szerző Timári Norman a 93. percben közelről bevitte a mindent eldöntő találatot.

kelentimarikelen

Timári akkorát örült, hogy megkapta a második sárga lapját is, ezért kiállították. De ez már senkit nem zavart Kelenvölgyben, hiszen hamarosan lefújták a mérkőzést, és ez a három fütty a Kelen NBIII-ba jutását jelentette. A Kelen SC óriási taktikai csatában és hatalmas lelkesedéssel megkoronázta évét, amely egészen elképesztő…
Az osztályozó sorsolásán utoljára húzták ki őket, mint ellenfél, majdnem nem is kellett játszaniuk. Valószínűleg most mindenki boldog, hogy mégis, hiszen két újabb felejthetetlen mérkőzéssel ajándékozták meg magukat és szurkolóikat.