Újra a BLSZ1. élén a Kelen!

kelenepi

A BLSZ1. 26. fordulójában a REAC és az Újpest döntetlent hozó csatája után a Kelen vasárnap az Építők otthonába utazott, ahol 3-0-s győzelmet aratott és ezzel visszaállt az élre.
A bajnoki címre hajtó Kelen az első perctől kezdve a támadásokban gondolkozott. A találkozó elején csak pontrúgásokig jutottak, a 21. percben viszont már gólig, Tímári Norman lőtt egy kipattanó labdát a kapuba. A 32. percben Kádár Máté beívelése után Balogh Bence helyezett közelről a kapuba, ezzel szinte már el is döntve a meccset. A korai gólok után sokáig maradt a 2-0, egészen a 90. percig, amikor Kádár Máté maga is betalált, a véghajrára így a Kelen ezzel a magabiztos sikerrel fordulhat rá.

fotó: 43.szepitoksk.hu