Sok gól, de kevés pont volt a BLSZ3. 3. csoportjának 2. fordulójában!

Hiába sok gól, a pontokból sok helyen csak 1-1 jutott.

BSE - ERŐS VÁR F.C. 1 – 1
Gólszerzők: 18' SZABÓ SÁNDOR ill. 74' REGŐS LÁSZLÓ PÁL

Az Erős vár facebook oldalán számolt be a Babylon elleni döntetlenről:
Újpestre látogattunk, és összecsaptunk a rutinos játékosokból álló Babylon együttesével. Ellenfelünk az előző szezonban 8. helyen végzett BLSZ III-as csoportjában, míg az idei pontvadászatot vereséggel nyitotta.
A mérkőzés első félidejében mi irányítottuk a játékot, saját térfelére szorítottuk a hazaiakat, azonban helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani. Ellenben taktikusan játszó ellenfelünknek elég volt egy szöglet is a vezetés megszerzéséhez, így hátrányban mehettünk a szünetre.

A második játékrészben sem változott a játék képe, melynek a 74. percben meg is lett az eredménye: Regős Matyival szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, a büntetőt pedig Regős Laca hidegvérrel értékesítette. Az utolsó negyed óra tartogatott még izgalmakat, mindkét kapu előtt voltak kisebb lehetőségek, azonban újabb gól már nem született a meccsen.
Nagyszerű hír, hogy hosszú kihagyását követően visszatért a pályára Bakonyi Pali. Támadónk máris ígéretes játékkal rukkolt elő, jelenléte új lendületet hozhat támadójátékunkba.
Köszönjük mindazoknak, akik kilátogattak az összecsapásra, és támogatták csapatunkat, jövő héten újfent szükségünk lesz a buzdításra!

FUTBALFÉRIA SC - PIRAMIS SE 4 - 4
Gólszerzők: 26' NAGY JÁNOS ATTILA, 27'BOROS DÁVID, 58' BALOGH KRISZTIÁN, 79' BOROS DÁVID ill. 32' HALMAI FERENC, 34' BUJÁK JÓZSEF, 49' NAGY GÁBOR LÁSZLÓ, 80' NAGY TAMÁS
Izgalmas végjáték ellenére sem tudtak dönteni a csapatok a 3 pontról, a 8 gól ellenére maradt a döntetlen.

ÚJPESTI FLOTTA - BME KÁRMÁN FC 1 - 0
Gólszerző: 90' BANGÓ TIBOR
Újpesti Flotta facebook: „Csapatunk megszerezte első győzelmét is az új idényben. Hazai pályán, drámai végjátékban sikerült győzedelmeskedni a BME Kármán gárdája ellen!
Végig irányítva a játékot aratott a csapatunk nagyon fontos győzelmet.”

ISSIMO SE - NIMRÓD SE 2 - 2
Gólszerzők: 17' TAKÁTS ÁDÁM, 44' GRESSÓ GERGELY ANDRÁS ill. 40'GENDUR GÁBOR, 51'TÓTH NORBERT

Két pontot buktunk a sok kihagyott helyzet miatt -számolt be az issimo se facebook oldala:

A Nimród ellen 2-2-es döntetlenre végeztünk a Bánka Kristóf Sportközpontban.
Jól kezdtük a találkozót az újonc Nimród ellen, hiszen a mérkőzés elejétől a nálunk volt a labda, sőt hamar megszerezhettük volna a vezetést, mivel Taki lövését kézzel blokkolta az egyik hazai védő. Ellenfelünk keze meg is sérült az esetnél, mentőt kellett hívni, természetesen jobbulást és gyors visszatérést kívánunk neki, de azt nem értjük, a játékvezető hogyan nem látta, hogy a keze állította meg a kapu felé tartó labdát... Nem sokkal az eset után így is nálunk volt az előny, miután Taki egy Camitól kapott passz és néhány csel után a rövid alsóba lőtte a labdát 14 méterről (1-0). Túlnyugtatott minket a gól, mert bár továbbra is nyomtunk, az ellenfél kiegyenlített a 40. percben (1-1), de gyorsan ismét mi vezettünk, hiszen Vitay passza után Gressó 18-ról a jobb felsőbe tekert (2-1).

A második játékrészt is jól kezdtük, a Nimród térfelén zajlott a játék, de előrevágott labdát szép mozdulattal, éles szögből emelte a kapuba az egyik vendégtámadó. Nem változott a játék képe, továbbra is mentünk előre, a hosszabbításban kapufáig is jutottunk, de sajnos nem lett meg a harmadik gól, így csak egy pontot szereztünk hazai pályán a 2. fordulóban.

DUNA SK - HEGYVIDÉK SE II. 4 - 4
Gólszerzők: 50'CZERMAN FERENC, 55'CZERMAN FERENC, 71'BOSSÁNYI GERGŐ,89'HORVÁTH GÁBOR ill. 16' PUNYI MÁTÉ, 20' PUNYI MÁTÉ, 27' KONECSNI BENCE, 58' KONECSNI BENCE
Izgalmas meccsen a Duna SK a sírból hozta vissza az egy pontot a Hegyvidék ellen.

KÁPOSZTÁSMEGYER FC - RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 0 – 4
Gólszerzők: 26' BODNÁR MIKLÓS, 56'BODNÁR MIKLÓS, 58' HAZAI TAMÁS, 87' KÁLMÁN GÁBOR JÁNOS
Második meccsét is könnyedén nyerte a BLSZ2-ből kieső Rákosszentmihály.

MTK BARÁTI KÖR - THSE-SZABADKIKÖTŐ II. 2 – 8
Gólszerzők: 23' FERENCI GÁBOR, 60' BÍRÓ CSABA ill. 3' JAKUBEK NORBERT, 29' ORZA IONUT ANDREI, 31' SZÁSZ MARCELL DÁNIEL,40'ORZA IONUT ANDREI, 47'LŐRINCZ ÁRON, 57' SZÁSZ MARCELLDÁNIEL, 72'JAKUBEK NORBERT, 91'JAKUBEK NORBERT
A Szabadkikötő második meccsén is gólzáport rendezett, ehhez most az is kellett, hogy Kárpáti Péter sportszerűtlensége miatt az MTK a 2. félidőt emberhátrányban játssza.