Minden meccs eldőlt a BLSZ3. 1. csoportjának 2. fordulójában!

amuegyetemcimer

A BLSZ3. 1. csoportjának 2. fordulója után élre állt a Műegyetemi FC második csapata!

KORMÁNYŐR SE - DINI SE 6 - 2

Gólszerzők: 28' GÖMBICZ GÁBOR, 37' MOLNÁR ISTVÁN JENŐ, 39'  LAKATOS JÁNOS, 54' LAKATOS JÁNOS, 57' KURUCZ GERGELY, 63' LAKATOS JÁNOS            ill. 41' és 68' SZŰCS RÓBERT

A Kormányőr SE hivatalos honlapján (www.kormanyorse.hu/) részletesen beszámolt a mérkőzésről, ők így látták:

Második mérkőzésünket játszottuk ebben a szezonban. Ellenfelünk a Dini SE volt, akik nagyon meggyengültek. Számos meghatározó játékosuk távozott, így az amúgy sem nagyon erős keret nem lett jobb. Tudtuk, hogy nem lesz nagyon nehéz dolgunk, hiszen mi nagyon jól igazoltunk.

A mérkőzés gyengén kezdődött és érződött a kora reggel. Nem tudtunk felpörögni igazán és a játék se nagyon ment. Szerencsére nem volt gondunk hátul, így nem kellett aggódni. Aztán a 28. percben beindult a játék. Kavarodás után Gyányi Artúr gurított középre Gömbicz Gabi elé, aki a hálóba gurította a labdát, ezzel megszerezve a vezetést (1-0). Kicsit megnyugodunk, olyannyira, hogy pár perccel később egy szöglet után megdupláztuk előnyünket. Gömbicz Ívelt Lakatos Jani fejére, aki visszafejelte okosan a hosszú sarokba (2-0). Ellenfelünk próbálkozott támadásokkal, de nem sok sikerrel, sőt, az egyik ilyen szituációban Lakatos Sankó szerzett labdát és azonnal indította fel pályán üresen várakozó Molnár Jenőt, aki a kapuig vezette a labdát, majd a kifutó kapus fölött a hálóba emelt (3-0). Mondhatnám, hogy sakk-matt, de sajnos még nem. Ellenfelünk előreívelt egy labdát, amit Lakat remekül fedezett, Ősz Bandi és Wachutka Zsolti egymásra várva engedték, hogy a támadó belője kettejük között, így szépítettek (3-1).

A második félidőben nagyon bent maradtunk az öltözőben. Ellenfelünk megnyomta az elejét és több lehetőség és szabadrúgás volt az eredményük. Gól nem született, mert Zsolti remekül védett vagy a védelem tisztázott. Kicsit kiszabadultunk a nyomás alól és szögletet végeztünk el. Az első félidei forgatókönyvet lemásolták a fiúk. Gömbicz-Lakat és gól (4-1). Öt perc sem telt el és egy szabadrúgáshoz jutottunk remek helyről. Junkuncz Gabi állt a labda elé, aki szintén megtalálta Lakat fejét, így növelve előnyünket, Lakat pedig mesterhármast fejelt (5-1). Nem volt vége a gólgyártásnak, ugyanis Kurucz Geri a tőle megszokott szólóval egészen a kapuig gyalogolt és lőtt a jobb alsóba (6-1). Itt már nem lehetett gond, így fordult elő, hogy egy kicsit bealudtunk, ellenfelünk támadója pedig kihasználta azt és megszerezte a második találatát csapatának (6-2). Volt még pár helyzet minkét oldalon, de több gól nem esett.

Habár a létszám nem volt nagy szerencsére a minőség igen, így tudtuk hozni ezt a mérkőzést. Új igazolásaink ismét bizonyították, hogy jól döntöttünk, amikor fuzionáltunk. Gratulálunk srácok, csak a Kormányőr!

MFC FAVORIT SE - GOLDBALL `94. FC 1 - 3

Gólszerzők: 85' TÓTH ÁDÁM KRISZTIÁN ill.  12' PETRÓCZI ZSOLT; 19' SCHÖFFER ANTAL;  67' JAKAB GERGELY SÁNDOR

Ezúttal nem ment a Favoritnak, így az első fordulós diadal után meg kellett hajolnia a Goldball előtt, amely egy óra alatt eldöntötte a meccset.

LŐRINCI KITARTÁS SE - TF SE II. 1 - 0

Gólszerző: 58'  ZSLUDOV TAMÁS

Folytatta jó szereplését az újonc Lőrinci Kitartás, ezúttal is egy gólt szereztek mint az Inter ellen, akkor ez egy, most 3 pontot ért.

LÁNCHÍD FC - INTER CDF SE 1 - 4

Gólszerzők: 40'  LACZKÓ GERGELY  ill.  8' AIGBEKAEN OTI DICKSON, 16' IYIEGBU CHIGOZIE DAVIES, 69' MADUFOR FRANCK CHINONSO, 87' IYIEGBU CHIGOZIE DAVIES

A Lánchídnak sokba került ez a meccs, mert nem elég, hogy kikaptak, még két eltiltást is összegyűjtöttek. Laczkó Gergely és Laczkó Péter sem találta meg a közös hangot a játékvezetővel, előbbi a 79. utóbbi a 80. percben állt ki. Az Inter javított a múlt heti x után.

KÖZGÁZ DSE - MŰEGYETEMI FC II. 1 - 2

Gólszerzők: 23' RÁTKAI CSONGOR  ill.  48'  AUER BALÁZS, 51' , BÁCSKAI LÁSZLÓ

A Műegyetem II. ismét győzött, és százszázalékos teljesítményével a tabella élére került. Ehhez többek között egy második félidei jó kezdés kellett nekik. Győzelmük fényét nőveli, hogy gólzsákjuk Verschitz Péter ezúttal nem volt velük a pályán.

MARGITSZIGET - ISTENHEGY FC 2 - 1

Gólszerzők: 17' BÍRÓ GERGELY, 70' MAJOR TIBOR ill.  87'  ANIOT DÁVID

Egyelőre nem megy az Istenhegynek, a tavalyi bronzérmes Margitsziget ellen is egy tisztes vereségre volt erejük.