Többen is négy gól fölé jutottak a BLSZ3. 3. csoportjában!

thse34

Erősvár – Futbalféria SC 4-3
8’ MÉSZÁROS ÁDÁM (1 – 0), 9' GURBÁN GYÖRGY (1 – 1) ; 11' TIPARY ZSOMBOR ANDRÁS (2-1); 26' REGŐS LÁSZLÓ PÁL (3 – 1), 31' BOROS DÁVID (3-2), 86' GALAMB PÉTER DOMOKOS (3 – 3),
88’ BENCE TAMÁS (4 – 3)

Facebook oldalán számolt be fordulatos meccsen aratott sikeréről az újonc Erősvár FC:
Győzelemmel kezdtük a BLSZ III-at!
EVFC - Futbalféria SC 4-3

Tegnap este hazai pályán fogadtuk a Futbalféria csapatát. Ellenfelünkről előzetesen nem sokat tudtunk, de mindenképpen szerettük volna egy jó eredménnyel indítani a szezont.
A 8. percben Mészáros Ádám fejesével meg is szereztük a vezetést, egy percre rá viszont egyenlítettek a vendégek. A 11. percben ismét előnybe kerültünk, Tipary Zsombor is fejjel volt eredményes, majd a 26. percben Regős Laca vette be ellenfelünk kapuját egy oldalszabadrúgás után. Öt perccel később szabadrúgáshoz jutott a Futbalféria, amit értékesítettek is, egygólosra csökkentve ezzel hátrányukat.

A második játékrészben szépen lassan csordogált a játék, helyzetek itt is, ott is adódtak, de gól jó ideig nem esett. A 86. percben, amikor már szinte a zsebünkben érezhettük a három pontot, jött a hidegzuhany: szöglethez jutott a Futbalféria, a beadást pedig öt méterről a kapuba fejelték. De minket ez sem tört meg és a 88. percben Domokos Bence kígyótérről eleresztett lövése a kapus hóna alatt utat talált a kapuba, ezzel megnyerve nekünk a mérkőzést.
Köszönjük mindenkinek, aki kilátogatott és a végsőkig buzdított minket, hajrá EVFC!

Rákosszentmihályi SC – BSE 5-1
9' BODNÁR MIKLÓS 1 – 0, 29' KÁLMÁN GÁBOR JÁNOS 2 – 0, 53' BENKÓ NORBERT 3 – 0, 58' KAZÁR CSABA 3 – 1, 68' KÁLMÁN GÁBOR JÁNOS 4 – 1, 76' JAHNKE KRISTÓF 5 - 1
A BLSZ3-ba hosszú évek után kipottyanó Rákosszentmihály öt gólig jutott a Babylon ellen. A győzelme előre mutató a bajnokság szempontjából, az RSC a feljutásért fog küzdeni.

BME Kármán – Duna SK 0-5
7' VIDA KRISZTIÁN 0 – 1, 10' HORVÁTH GÁBOR 0 – 2, 28' KIS DÁNIEL 0 - 3 , 60' BERNÁTH GYÖRGY 0 - 4 , 70' BAKSA ROLAND 0 – 5
A jó erőkből álló Duna SK erős volt az újonc BME-nek, a hazaiak nem tudták elkerülni a kiütést!

THSE-Szabadkikötő II - Újpesti Flotta 7-1
9' CSERESZNYÉS JÓZSEF 0 - 1 , 13' ALTORJAI RICHÁRD SÁNDOR 1 – 1, 34' ALTORJAI RICHÁRD SÁNDOR 2 – 1, 43' MÁRICS PÉTER 3 - 1 , 48' ALTORJAI RICHÁRD SÁNDOR 4 – 1, 55' ALTORJAI RICHÁRD SÁNDOR 5 – 1, 76' ALTORJAI RICHÁRD SÁNDOR 6 – 1, 82' BOGDÁN PATRIK 7 – 1
A THSE bombaerős csapattal állt ki az Újpesti Flotta ellen, a vendégek számára ez a súlyos vereség sem szégyen. A találkozón Altorjai Richárd 5 gólig jutott!

Piramis - Issimo 0-3
38' GRESSÓ GERGELY ANDRÁS 0 - 1 ; 63' VINCZE ROLAND 0 – 2; 77' TAKÁTS ÁDÁM 0 – 3
A Piramis cserék nélkül állt ki a meccsre, melyet az Issimo a második félidőben el is döntött!

Hegyvidék II - Káposztásmegyer FC 4-1
21' PUNYI MÁTÉ 1 - 0 29' , 2 – 0 PUNYI MÁTÉ, 78' ZÁCH TAMÁS 3 - 0 87' KAPITÁNY GÁBOR 4-0 ORBÁN BALÁZS 88' 4 – 1
Az újonc Hegyvidék II erős csapattal állt fel, és az eredmény sem maradt el, magabiztos győzelmet aratott első BLSZ3-as meccsén.

Nimród – MTK Baráti Kör 4-0
18' TÓTH NORBERT 1 - 0, 42' GENDUR GÁBOR 2 - 0, 52' GENDUR GÁBOR 3 - 0, 78' KÖNCZEY ZSOLT 4 – 0
A Nimród győzelme nem volt meglepő, de az igen, hogy több mint egy óra emberhátrány ellenére nyert kiütéssel! Bolgár Rolandot állították ki a 25. percben.