128 felnőtt csapat a BLSZ-ben! Kész a csoportbeosztás!

Írta: Pestifoci.hu

szac rsc 001

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság hivatalos közlönyében már olvasható a BLSZ III. és a BLSZ IV. csoportbeosztása.

A Budapest-bajnokságokban kettő híján 128 felnőtt csapat szerepel a 2016/2017-es évad során!

 

A 2016-2017-es felnőtt bajnokságok mezőnye

 

BLSZ I. osztály

ASR Gázgyár
THSE-Szabadkikötő
Inter CDF
Ikarus BSE
43. sz. ÉpítőK SK
R A F C
Unione FC
Testvériség SE
Hegyvidék SE
Ferencvárosi FC
Fővárosi Vízművek SK
Műegyetemi FC
Új-Budai FC-Voyage
Kelen SC
Pestszentimrei SK
II. Kerületi UFC

BLSZ II. osztály

Szt. Pál Akadémia Hit SE
K I S E
BMTE-Újbuda KFT II
RTK-Vasló
BVSC-Zugló
Közterület SC
1908 SZAC KSE
Hidegkúti SC
Nagytétényi SE
Csillaghegyi MTE
Pénzügyőr SE II
Csep-Gól FC
Kelen SC II
Pestszentimrei SK II
T F S E
Rákosszentmihályi SC

BLSZ III. osztály 1. csoport

Szabadkikötő SE
Goldball’ 94 FC
MFC Favorit SE
Közgáz DSE
Margitsziget
Inter 04 FC
Kormányőr SE
Previfitt SE
Prókátor SE
MAC-Grund FC
Istenhegy FC
CSHC’ 94 FC
Rúg-6 FC
Dini SE

BLSZ III. osztály 2. csoport

Budatétény SE
BEAC
Műegyetem II.
Duna SK
3R Spartacus
Bp. Erdért SE
MUN SE
BÜSKE
Budakeszi SC
Budai XI. SE
Bp. Polgári SC
TFSE II.
BVSC Zugló FC II
Mahatma Gandhi

BLSZ III. 3. csoport

Testvériség II.
MLTC
Futbalféria
Piramis SE
Újpesti Haladás
MTK Baráti Kör
33 FC
Issimo SE

Hidegkút II.

Törökbálinti FC

Újpesti Flotta
Káposztásmegyer FC
Babylon FCE
Rákosligeti AC

BLSZ IV. 1. csoport

FC Pifu
Dini SE II
Tabán LC
Wolfs FC
Gamma LSE
Lurkó SE
Inter 04 II
Lánchíd FC
Siketek SC
2011 Champion FC
Hid-Unió FC
Róna SC
Lőrinci Kitartás
Pestszentlőrinci SFA

BLSZ IV. osztály 2. csoport

BME Futsal
Sziget sport akadémia
Külker SC
Rend-őr 07 FC

Kormányőr II
Merkapt SE
Henger VL FC
Nimród SE
Dinamo Torpedo
Csabagyöngye SE
Than Károly SE
Erősvár
Vasló LC
MUN SE II

BLSZ IV. osztály 3. csoport

Erzsébet SK
Hangos SE
Respect FC
Vizafogó FC 
ARK SE
Kőbányai Egyetértés FC
Issimo SE II.
Pestújhelyi SC
BMC
Amatőr SE
Tizenhárom FC
Bp. Erdért SE II
Zuglói Kinizsi SE
BME Futsal Pro

 

BLSZ IV. osztály 4. csoport

Rúg 6 FC II.
Goldball 94 FC II
ASR Gázgyár II
Unione FC II.
Rákosszentmihályi SC II
RTK-Vasló II
Budatétény SE II
Hegyvidék SE II
BEAC II

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.