Kövesd velünk a BLSZ Teremtornát - Friss eredmények, beszámolók!

Kövesd velünk élőben a BLSZ Téli Teremtorna középdöntőit!

Cikkünk folyamatosan frissül.

Csoportmérkőzések:    2016. január 09. (szombat)

1.    09:00    BUDAFOKI LC  -  HIDEGKÚTI SC     6-4

Gólszerzők: Csabai Tamás (3), Markovics Ádám, Kecskés Gergő,Klimaj Kornél ill. Bedő Domonkos(2), Bajor Benjamin, Apjok Gergely

Gyorsan komoly előnyhöz jutott a Budafok. A Hidegkút a mérkőzés első szakaszában 5 perc alatt 4 gólt kapott. Végül 6-0-s állásról felkapaszkodott a  zöld-fehér csapat, de a vereséget nem tudta elkerülni. A mérkőzésen a budafoki csapatkapitány, Csabai Tamás három gólig jutott.

2.    09:35    SZIGET SPORT AK -   PESTSZENTIMREI SK II    3-4

Gólszerzők: Gábor Gergely (2), Béleczki Zoltán ill. Ocztos Henrik, Juhász Dániel,Vékony Péter, Markó Tamás

Végtelenül izgalmas mérkőzést láthattunk. A csapatok felváltva lőtték a gólokat. A döntés az utolsó percekre maradt..

A Sziget Sport 3-2-re vezetett, de a Petszentimre az utolsó két percben fordítani tudott.

3.    10:10    HIDEGKÚTI SC  -  SZIGET SPORT AK    6-3

Gólszerzők: Bedő Domonkos (3), Bajor Benjamin, Németh László, Nagy Attila ill. Bognár Gábor, Gábor Gergely, Béleczki Zoltán

Kevesen gondoltak arra a második félidő elején, hogy a Hidegkút ezt a mérkőzést egyáltalán megnyerheti. Fordulásnál 1-1 volt az állás, majd a Sziget elhúzott kettővel. A HSC ebben az időszakban csak Bedő Domonkos egyéni képességeiben bízhatott. Bedő átlendítette csapatát a nehézségeken, amely végül nagy győzelmet aratott. A találkozó legszebb jelenete Németh László félpályáról szerzett gólja volt.

4.    10:45    PESTSZENTIMREI SK II -  BUDAFOKI LC    4-5

Gólszerzők: Egry Zoltán, Juhász Dániel, Markó Tamás, Sipőcz Béla ill. Csabai Tamás (2), Kovács Gergely (2), Klimaj Kornél

A Budafok az előző meccséhez hasonlóan korán kétgólos előnyhöz jutott, amit aztán ki is engedett a kezéből. Mindkét csapat remekül játszott ezen az összecsapáson, de végül megérdemelten nyert a BLSZ1-es csapat, amely győzelmével tovább is jutott a vasárnapi döntőbe.

A meccs egyik legszebb gólját Juhász Dániel szerezte egy gyönyörű emeléssel, de Sipőcz Béla bombája és  Klimaj Kornél  találata se volt semmi.

5.    11:20    SZIGET SPORT AK  -  BUDAFOKI LC    1-14

Gólszerzők: Hegyi Antal ill. Gulyás Erik (6), Csabai Tamás (4), Kovács Gergely (3), Markovics Ádám

A Budafok ezúttal nem adott kegyelmet, parádés játékkal győzte le a torna végére elfáradó Sziget Sportot.

6.    11:55    HIDEGKÚTI SC  -  PESTSZENTIMREI SK II    3-4

Gólszerzők: Bedő Domonkos, Valencsák Dániel, Németh László ill. Juhász Dániel (2) Egry Zoltán, Sipőcz Béla

Döntetlennel mindkét csapat továbbjutása szinte biztos lett volna, de ennek ellenére mindkét csapat a győzelemre játszott.

Apjok Gergely sarokrúgása után Németh László még 3-3-ra mentette a meccset a Hidegkútnak, de a siker a Pestszentimrének jött össze végül egy hajrában szerzett Juhász Dániel góllal.

1. Budafoki LC  9 pont
  2. Pestszentimrei SK 6 pont
  3. Hidegkúti SC 3 pont
  4. Sziget Sport 0 pont

II. CSOPORT:

1.    13:00    43. SZ ÉPÍTŐK  -  RAFC    4-2

Gólszerzők: Érsek Róbert, Machalek Attila, Szabó Zsolt (2) ill. Rácz Viktor, Zöld Bálint

Parázs hangulatú mérkőzés volt, amelyet három végleges kiállítás fűszerezett.

A második félidő közepén Jernei Bence (RAFC) és Örkényi Bence (Építők) kis híján összeverekedett, a két játékos meg is kapta a jogos piros lapot.

Nem sokkal később Ivanics Bencét (RAFC) is kiállították,aki meglehetősen durván reklamált.

A találkozó nagy részében egyébként az Építők vezetett és összességében megérdemelten nyert.

2.    13:35    PIRAMIS SE -  Z. KINIZSI    6-2

Gólszerzők: Nagy Tamás (2), Buják József (2), Rigó Dániel, Balogh Sz. Norbert ill. Knapp Zoltán, Bagó Krisztián

A Piramis meggyőző játékkal győzte le azonos osztályban szereplő ellenfelét, a Zuglói Kinizsi csak a mérkőzés első felében tudta felvenni a harcot.

3.    14:10    RAFC  -  PIRAMIS SE   5-4

Gólszerzők: Ébenhardt Tamás (2), Janta Gábor, Balatoni Máté, Gellert Gábor ill. Buják József (3) Balogh Sz. József

A RAFC korán nagy előnybe került, de a mérkőzés végére belelendülő Piramis szépen felzárkózott, és látványos gólokat szerzett. Ha pár perc még lett volna, talán az egyenlítés is megszületik.

4.    14:45    Z. KINIZSI -  43. SZ ÉPÍTŐK    2-13

Gólszerzők: Freud Gábor (öngól), Knapp Zoltán ill. Vécsi Gbor (5), Mészáros Dominik (4), Szabó Zsolt (3) Makk Levente

A két csapat nem volt egy súlycsoportban, de a Zuglói Kinizsi becsülettel és sportszerűen küzdött.

A BLSZ1. góllövőlistáját vezető Vécsi Gábor öt gólt is szerzett, mellette Mészáros Dominik villogott leginkább.

5.    15:20    PIRAMIS SE -  43. SZ ÉPÍTŐK   4-7

Gólszerzők: Nagy Tamás (3), Szabó Zsolt (öngól) ill. Mészáros Dominik (3), Vécsi Gábor (2), Freud Gábor, Machalek Attila

Remek félidőt produkált a Piramis, a térfélcserénél mindössze egy gól volt a nagypályán két osztállyal feljebb szereplő Építők előnye. A piros-feketék a második játékrészben is jól tartották magukat, igaz ez így is csak a szoros eredményhez volt elég.

6.    15:55    RAFC -   Z. KINIZSI    5-1

Gólszerzők: Mihók János (öngól), Rácz Viktor, Ebenhardt Tamás, Téglás Máté, Balatoni Máté ill.Bagó Krisztián

A RAFC esélyeshez méltóan futballozott és magabiztosan nyerte meg a meccset, így készülhet a vasárnapi döntőre.

testveriseg kelenteremtorna

Gólszerzők: Paplanos Gellért, Illés Károly, Radics Sándor, Tüskés Zoltán ill. Csernik Kornél, Könczey Balázs

Az első félidő végéig 0-0 volt az állás a csoport rangadóján, de mielőtt térfélt cseréltek volna a csapatok Paplanos Gellért egy szép akció után megszerezte a vezetést a Testvériségnek. A második játékrészben elhúzott a Tesi, egészen 3-0-ig jutott. Amikor úgy tűnt, hogy ezzel vége is a meccsnek 3 perc alatt két gólt lőtt a Kelen. Pár perccel később viszont az újpalotaiak újabb góljára már nem érkezett válasz.

2.    17:35    1908 SZAC - MUN SE   3-2

Gólszerzők: Riegel Bence (2), Berger Dávid ill. Novák Mátyás, Burián Áron

A BLSZ4-es MUN SE kezében volt a mérkőzés, de a SZAC egy bravúros hajrával 2-1-ről fordítani tudott.

3.    18:10    KELEN SC - 1908 SZAC   5-1

Gólszerzők: Soóky Norbert (2) Garamszegi Ábris, Csernik Kornél, Lénárt Balázs ill. Kaszab Bence

A BLSZ2-es rangadón a SZAC remekül kezdett, és formája kitartott az első félidő végéig, 1-1-el fordultak a csapatok. A második játékrészben a Kelen egy gyors gólt szerzett. Majd 2-1-es állásnál Gálvölgyi Istvánt (SZAC) két percre kiállította a játékvezető. Ezalatt a Kelen újabb gólt szerzett, és el is dőlt a meccs.

4.    18:45    MUN SE - TESTVÉRISÉG  1-9

Gólszerzők: Zubor Dániel ill. Tüskés Zoltán (3), Nagy Péter (2) , Illés Károly (2), Paplanos Gellért, Simon Zoltán

A Testvériség nem véletlenül a torna egyik favoritja, az egyébként eddig biztató játékot mutató MUN SE nem tudta megállítani az újpalotai gólhengert!

5.    19:20    1908 SZAC - TESTVÉRISÉG  4-4

Gólszerzők: Simon Zoltán (2), Illés Károly, Radics Sándor ill. Kaszab Bence (2), Riegel Bence, Berger Dávid

A nap egyik legizgalmasabb mérkőzését láthattuk. A SZAC 3-1-ről állt fel 3-3-ra, majd a Testvériség újból átvette a vezetést, de az utolsó másodpercekben Berger Dávid megszerezte az egyenlítő gólt.

Ezzel a ponttal már biztossá vált, hogy a SZAC is ott lesz a vasárnapi döntőben, ahogy természetesen a 7 pontos Testvériség is!

6.    19:55    KELEN SC - MUN SE   5-1

Gólszerzők: Csernik Kornél (2), Soóky Norbert, Könczey Balázs, Perepelica Kirill ill. Völgyi roland

A Kelen egy nehéz első félidő után végül magabiztos győzelmet aratott a remekül küzdő MUN SE ellen.

1. Testvériség 7 pont

2. Kelen SC 6 pont

3. 1908 SZAC KSE 4 pont

4. MUN SE 0 pont

DÖNTŐ

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

Mérkőzések:    2016. január 10. (vasárnap)

1.     Pestszentimre    -    Kelen    10:00
2.     RAFC    -    Testvériség   10:50
3.     Budafoki LC    -    1908 SZAC KSE   11:40
4.     43.sz. Építők SK    -   Piramis SE  12:30

5.     1 – 2 mérkőzés győztese     13:20
6.     3 – 4 mérkőzés győztese     14:10
7.     5 mérkőzés vesztese – 6 mérkőzés vesztese            III. helyért    15:10
8.     5 mérkőzés győztese – 6 mérkőzés győztese            I. helyért    16:00