Nem jó bántani az alvó Pénzügyőrt!

Írta: kivonat: penzugydrukker.hu fotó: Szécsi József

penzugy hassan

Ahogy azt várni lehetett a Kelen látta kárát annak, hogy az Építők a múlt héten meglepő sikerével felbőszítette a kudarcot az elmúlt két évben ritkán szenvedő Pénzügyőrt. A zöld-fehérek vezetőedzője, a múlt héten azt mondta, ha csak szépen játszanak, akkor bukás lesz a vége. Ezúttal azért a csapat csak maradt a szép játéknál és Szakolczai-Sándor Balázs, valamint Aribi Hassan Khalifa vezérletével parádés futballt bemutatva hozta a kötelező győzelmet!

Pénzügyőr SE - Kelen SC 7-0

BLSZ1. 18. forduló

Gólok:

7. perc: Varga-Sebestyén remek beadását Szakolczai 8 méterről parádés mozdulattal lőtte a kapu közepébe 1-0
10. perc: Hassan a 16-oson belül a kapus mellett is elvitte a labdát, Szakolczai rácsapott és az üres kapuba lőtt 2-0
21. perc: Hassan átadását Szakolczai lőtte 10 méterről a hálóba 3-0
50. perc: Hassan lövése még kijött a kapusról, a kipattanót Szakolczai 10 méterről lőtte a kapu bal oldalába 4-0
60. perc: Hassan buktatásáért járt büntető, amit Gyürki lőtt a kapu jobb oldalába 5-0
76. perc: Hassan egyéni akció végén 12 méterről lőtt a kapu bal oldalába 6-0
80. perc: Luczek remek keresztlabdáját két védő között szelídítette meg Hassan, majd 13 méterről biztos lábbal lőtt a kapuba 7-0