TNT: A Pestszentimre két csoportban is élen!

Írta: Pestifoci.hu

pestszentimrei sk

 

 

 Az első és második csapata is jó formában van a Pestszentimrének, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy a csoportkör utolsó fordulója előtt a BLSZ3-as tartalékcsapat az A csoportot, míg a BLSZ 2-es első csapat a C csoportot vezeti a Téli Nagypályás Tornán.

Érdekesség, hogy bár úgy tudjuk, hogy a télen sokat erősödik a Pestszentimre I., mégis a ponthátrányuk miatt a BLSZ2-ből való feljutásuk már nehezen elképzelhető, a tartalékcsapat viszont veretlenül vezeti a BLSZ3 1. csoportját. Az ő feljutásuk a lehetséges bajnoki cím ellenére viszont azért nem lenne lehetséges, mert egy osztályban nem szerepelhet az első és a második csapat.

A TNT 4. fordulójának eredményei:

 

2015.január 31.szombat

10.45. Újpesti Haladás FC - Hallássérültek válogatottja 2:5 (2:2)
12.30. Goldball '94 FC - Csillaghegyi MTE I 2:2 (1:0)
14.15. MLTC - Istenhegy FC 11:0 (5:0)
16.00. Pestszentimrei SK I - Testvériség SE 5:0 (4:0)
17.45. 1908 SZAC KSE I - Unione FC 0:13 (0:5)
19.30. BEAC - Kormányőr SE I 2:1 (0:1)

 

2015.február 1.vasárnap

10.45. Pestszentimrei SK II - RKSK II 3:1 (2:1)
12.30. Szigetgyöngye SE - Airnergy FC 0:0 (0:0)
14.15. Szent Pál Akadémia FC - Csillaghegyi MTE II 1:8 (1:3)
16.00. Zsámbéki SK - Kormányőr SE II 12:0 (5:0)
17.45. MAFC - Ikarus BSE 6:2 (3:1)
19.30. Nagytétény SE - 1908 SZAC KSE II 0:6 (0:3)

 

A csoportok állása:

 

A csoport

1. Pestszentimre II 10 pont
2. Zsámbék 8 pont
3. MAFC 6 pont
4. RKSK II 5 pont
5. Ikarus BSE 4 pont
6. Kormányőr II 0 pont


B csoport

1. Unione FC 12 pont
2. MLTC 9 pont
3.Csillaghegyi MTE II 7 pont
4. 1908 SZAC KSE I 4 pont
5.Szent Pál Akadémia FC 3 pont
6. Istenhegy FC 0 pont

 

C csoport

1.Pestszentimrei SK I 12 pont
2.Hallássérültek válogatottja 7 pont
3.Újpesti Haladás FC 6 pont
4.Testvériség SE 4 pont
5.1908 SZAC KSE II 3 pont
6.Nagytétény SE 3 pont

 

D csoport

1.Airnergy FC 10 pont
2.Szigetgyöngye SE 10 pont
3. BEAC 6 pont
4. Csillaghegyi MTE I 4 pont
5. Goldball '94 FC 2 pont
6. Kormányőr SE 0 pont

 

Az 5. forduló: 

 

2015.február 7.szombat:

10:45
D csoport - Airnergy FC - BEAC 


12:30
D csoport - Csillaghegyi MTE I - Szigetgyöngye SE


14:15
D csoport - Kormányőr SE I - Goldball '94 FC 


16:00
C csoport - Hallássérültek válogatottja - Pestszentimrei SK I


17:45
A csoport - Ikarus BSE - Zsámbéki SK 


19:30
B csoport - Istenhegy FC - 1908 SZAC KSE I 

 


2015.február 8.vasárnap:

10:45
B csoport - Unione FC - Szent Pál Akadémia FC 


12:30
A csoport - RKSK II - MAFC 


14:15
C csoport - 1908 SZAC KSE II - Újpesti Haladás FC 


16:00
B csoport - Csillaghegyi MTE II - MLTC 


17:45
C csoport - Testvériség SE - Nagytétény SE 


19:30
A csoport - Kormányőr SE II - Pestszentimrei SK II

Tags: TNT
Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.