Vasas: Németh – Horváth,Schulz, Recklet, Engel – Gál – Nagyházi, Berecz, Cseke, Remili – Boka
Cserék: Hermány (k), Zamostny, Hohmann, Horia, Görgényi, Boda, Izing
Vezetőedző: Dirk Berger

Siófok: Tajti - Pécseli, Fehér, Papp Sz., Novák, Gárdos, Vass, Fülöp, Papp M., Horváth B., Dajic
Cserék: Kis (k), Futó, Peszmeg, Bogáti, Mokánszki, Vólent, Kiss
Szakmai igazgató: Horváth Károly

Az angyalföldi csapat kezdte jobban a mérkőzést, de az első 10 perc után a középpályájuk és védelmük megingásai felhozták a Siófokot, amely sokadik szögletéből eredményes tudott lenni. A hazaiak 3 komolyabb helyzetéből Tajti remek védései miatt nem tudott gólt szerezni, így vendég vezetéssel fordultak a csapatok.
A II. félidő gyenge focit hozott, a Vasas próbált támadni, de sok volt a hiba a csapat játékában, miután szögletből ismét gólt kaptak, eldőlt a mérkőzés. A gól után úgy éreztük, hiába van fél óra hátra a mérkőzésből, esélye sincs a hazaiaknak az egyik pontra sem, és hát ez nem az ellenfél fantasztikus teljesítménye miatt volt így.
   A Siófok megérdemelten nyert, mert jóval kevesebbet hibázott, mint ellenfele, gyakorlatilag különösebb attrakció bemutatása nélkül szereztek két gólt és három pontot.
A Vasas játékosai közül néhánynak különösen érdemes lesz visszanézni a találkozót…

A mérkőzés menete:

3’ Berecz kiugratása után Remili került helyzetbe, lőtt is, de Tajti bravúrral szögletre mentett.

11’ Szép Vasas támadás után, Boka tette be lövésre Csekének, aki 18 méterről, centikkel lőtt a jobb felső sarok fölé.

17’ Vasas védelmi hiba után, Dajics lőhetett 15 méterről ziccerben de a kapujából kilépő Németh Gábor bravúrral menteni tudott.

22’ Jobb oldali Siófok szöglet után, Fehér Zsolt fejelt 8 méterről, a jobb oldali kapufa mellé.

26’ Egy szép csel után Horváth Bence lőtt 17 méterről, Németh a jobb sarok elöl ütötte szögletre a labdát.

32’ Szöglet utáni kavarodásból Horváth Bence jött ki a legjobban, aki a hozzájutott labdát 7 méterről a hálóba lőtte. 0:1

37’ Shane Recklet adta haza röviden a labdát, amire Dajics startolt rá, majd eltolta hazai kapus mellett, ezt követően nagyot esett. A játékvezető először a tizenegyes pontra mutatott, majd asszisztensével konzultálva kifelé ítélt szabadrúgást műesésért, és a volt a Vasas játékost sárgával díjazta.

44’ Baloldali Vasas sarokrúgást követően, a hosszú oldalon érkező Cseke Bajámin akrobatikusan tette kapura a labdát 8 méterről, jobbról, Tajti Norbert hatalmas bravúrral hárított, majd tisztáztak a védők.

A félidőben az egyik térfélen a Kubala Akadémia növendékei játszottak egymás ellen, míg a másik kapu előtt 11-es rúgó párbajt vívtak a szurkolók, ahol a Vasas cserekapusa Hermány Bence védett.

46’ Cserélt a Vasas, nem jött ki a második félidőre Cseke Benjámin, helyette Zamostny Balázs lépett pályára.

56’ Újabb veszélyes siófoki sarokrúgás, Papp Máté szögletét Fehér Zsolt váltotta gólra 6 méterről az asszisztáló Vasas-védők között. 0:2

63’ Horváth Bence 17 méterről lőtt a bal kapufa mellé.

78’ Cserélt a Siófok. Az első gól szerzőjét, Horváth Bencét Mokánszki Norbert váltotta.

83’ Papp Mátét (Siófok), Bogáti Péter váltotta.

88’ Kihasználta utolsó cserelehetőségét is a Siófok. Fülöp Noel helyére Futó Zsombor állt be.