A hétvégén végre megtelnek a pályák! Teljes BLSZ program

Írta: Pestifoci.hu

    Bár a BLSZ1. és a BLSZ2. már korábban kezdetét vette, abban biztosan sokan egyetértetek, hogy az igazi szezon most kezdődik.

Mindenhol megtelnek a pályák és nyüzsgő fociélet veszi kezdetét Budapesten. 62 BLSZ meccs!! :)
   

    Az előző esztendőkből kiindulva az első meccsek mindig óriási csatákat hoznak, a csapatok teli reménnyel és óriási elánnal esnek ilyenkor egymásnak.
Az erőviszonyokat hiába a múlt, senki sem tudja megmondani, maximum találgatni lehet.
Játékosok, csapatok cserélődtek, mint minden nyáron, az idein is.
Több új klubot is köszönthetünk a BLSZ4-ben, akik között biztosan lesz olyan, amelyik a bajnoki címért fog küzdeni és olyan is, amelyiknek "csak" a játék szeretete marad.

 

   Mi azt szeretnénk üzenni minden csapatnak, hogy tiszteljétek az ellenfelet, minél kevesebbszer forduljon elő, hogy nem tudtok kiállni, és amilyen szeretettel kezditek meg a szezont, olyan szeretettel is fejezzétek be!

Mindenkinek sikeres bajnokságot kívánunk. Reméljük minél többször találkozunk!

Legyetek büszkék arra, hogy sportoltok!

 

Hajrá budapesti foci!

 

A hétvégi program:

 

BLSZ1. 3. forduló

 

2013.08.31 Szombat

 

 

10:00 FŐV. VÍZMŰVEK SK - THSE-SASHALOM - 

11:00 PÉNZÜGYŐR SE - IKARUS BSE -
15:00 KELEN SC - UNIONE FC -
17:00 III. KER. TVE - NAGYTÉTÉNYI SE -
17:00 BUDAFOKI LC - FERENCVÁROSI FC -
17:00 RAFC - RTK-VASLÓ -
19:00 HEGYVIDÉK SE - TESTVÉRISÉG SE -
19:00 VOYAGE SE - INTER CDF SE

 

BLSZ2. 3.forduló

 

2013.08.31 Szombat

 

 

11:00 SZABADKIKÖTŐ SE - BUDATÉTÉNY SE -
11:00 CSILLAGHEGYI MTE - 1908 SZAC KSE -
14:30 RÁKOSSZENTMIHÁLY - KISE -
17:00 ASR GÁZGYÁR - MAFC MŰEGYETEMI FC -
17:30 PESTSZENTIMREI SK - GOLDBALL `94. FC -


2013.09.01 Vasárnap

 

17:00 43. SZ. ÉPÍTŐK SK - SZT. PÁL AKADÉMIA -
19:00 ÚJBUDA KFT. II. - KÖZTERÜLET SC -
19:00 BÜSKE - MLTC -

 

BLSZ3. 1. csoport

 

2013.08.31 Szombat

 

09:00 SZT. PÁL AKADÉMIA FC II. - KÖZGÁZ DSE -
11:00 MERKAPT SE - GRAFITO SC -
17:00 INTER 04 - HUNICORN SE -

 

2013.09.01 Vasárnap 11:00

 

LÁNCHÍD FC - ISTENHEGY FC -
13:00 AC ZRÍNYI - MFC FAVORIT SE -
17:00 CSEP-GÓL SOROKSÁR - PREVIFITT SE -

 

BLSZ3. 2. csoport

 

2013.08.31 Szombat

 

17:00 BUDATÉTÉNY SE II - ESMTK LE KFT. II. -

 

2013.09.01 Vasárnap

 

17:00 BUDAKESZI SC - KISPEST SE -
19:00 PRÓKÁTOR SE - HIDEGKÚTI SC -
19:00 `33` FC - DUNA SK -

 

2013.09.04 Szerda 18:00

 

CSHC 94 FC - II. KER. UFC -

 

BLSZ3. 3.csoport

 

2013.08.31Szombat

 

 

10:00 RESPECT FC SE - VIZAFOGÓ FC - 

17:00 ÚJPESTI HALADÁS - FUTBALFÉRIA SC -

 

2013.09.01 Vasárnap

 

13:00 MTK BARÁTI KÖR - BEAC -
15:00 RÁKOSMENTE KSK II. - PIRAMIS SE -
17:00 KÁPOSZTÁSMEGYER FC - BVSC-ZUGLÓ -
17:00 RÁKOSLIGETI AC - BUDAKESZI LA -
17:00 MARGITSZIGET - TESTVÉRISÉG SE II.

 

BLSZ4. 1. csoport

 

2013.08.31 Szombat

 

10:00 3R SPARTACUS - FLOTTA 2001 SE -
15:00 GAMMA LSE - TABÁN FC -

 

2013.09.01 Vasárnap

 

09:00 2011 CHAMPION FC - SIKETEK SC -
11:00 WOLFS FC - RUG-6 FC -
15:00 RÓNA SC - DUPLO FC -
15:00 BMC - KŐBÁNYÁÉRT -
19:00 MAXIMO SE - FC PIFU

 

BLSZ4. 2. csoport

 

2013.08.31 Szombat

 

11:00 HENGER FC - CSABAGYÖNGYE SE -
19:00 BUDAPESTI POLGÁRI SC - VASAS-PRH 1988 DÉLI -

 

2013.09.01 Vasárnap

 

15:00 THÁN KÁROLY SE - ERZSÉBET SK -
17:00 NIMRÓD SE - 1.FC SKORPIÓ -
17:00 REND-ŐR 07 FC - HÍD-UNIÓ SE -
19:00 MAFC KÁRMÁN DSK - KÜLKER SC

 

BLSZ4. 3. csoport

 

13.08.31 Szombat

 

12:00 HANGOS SE - ISSIMO SE -
17:00 DINAMO TORPEDO - HERCULES SE -

 

2013.09.01 Vasárnap

 

 

09:00 HUNREAL FC - AMATŐR SE -
11:00 ZUGLÓI KINIZSI SE - KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS -
15:00 ARK SE - BABYLON FCE -
17:00 BRSC - BP. ERDÉRT SE -
17:00 ROYAL ASE - FC KÁP CITY

 

BLSZ4. 4/a csoport

 

013.08.31 Szombat

        
17:00 CSEP-GÓL SOROKSÁR II - AC ZRINYI II 

 

2013.09.01 Vasárnap


13:00 PREVIFITT SE II - INTER 04 II 
14:00 FERENCVÁROSI FC II - NAGYTÉTÉNYI SE II 
17:00 MAFC MŰEGYETEM II - PESTSZENTIMREI SK II

 

BLSZ4. 4/b csoport

 

2013. 09.01 Vasárnap

 

 

         ISTENHEGY FC II - BEAC II -
10:00 PÉNZÜGYŐR SE II - ASR GÁZGYÁR II -
17:00 RTK-VASLÓ II - THSE-SASHALOM II -
17:00 ÚJPESTI HALADÁS II - KÖZTERÜLET SC II -
17:00 MLTC II - HEGYVIDÉK SE II

 

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.