Készen áll a BLSZ3. őszi menetrendje

Írta: Pestifoci.hu

BLSZ III. OSZTÁLY 1. CSOPORT
Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.
1-13. fordulók


1. ford   
    08.31-09.01.    

        INTER 04    HUNICORN SE    
        AC ZRINYI    MFC FAVORIT    
        LÁNCHÍD FC    ISTENHEGY FC    
        MERKAPT SE    GRAFITO SC    
        SZT. PÁL AKADÉMIA II    KÖZGÁZ DSE    
        AFC CSEP-GÓL     PREVIFITT SE    
        KORMÁNYŐR SE    PASARÉT FC    


2. ford  
    09.07-08.    

        AFC CSEP-GÓL      KORMÁNYŐR SE    
        PREVIFITT SE    SZT. PÁL AKADÉMIA II    
        KÖZGÁZ DSE    MERKAPT SE    
        GRAFITO SC    LÁNCHÍD FC    
        ISTENHEGY FC    AC ZRINYI    
        MFC FAVORIT    INTER 04    
        HUNICORN SE    PASARÉT FC    


3. ford  
    09.14-15.    

        INTER 04    ISTENHEGY FC    
        AC ZRINYI    GRAFITO SC    
        LÁNCHÍD FC    KÖZGÁZ DSE    
        MERKAPT SE    PREVIFITT SE    
        SZT. PÁL AKADÉMIA II    AFC CSEP-GÓL     
        PASARÉT FC    MFC FAVORIT    
        KORMÁNYŐR SE    HUNICORN SE    

4. ford  
    09.21-22.    

        SZT. PÁL AKADÉMIA II    KORMÁNYŐR SE    
        AFC CSEP-GÓL     MERKAPT SE    
        PREVIFITT SE    LÁNCHÍD FC    
        KÖZGÁZ DSE    AC ZRINYI    
        GRAFITO SC    INTER 04    
        ISTENHEGY FC    PASARÉT FC    
        MFC FAVORIT    HUNICORN SE    


5. ford   
    09.28-29.    

        INTER 04    KÖZGÁZ DSE    
        AC ZRINYI    PREVIFITT SE    
        LÁNCHÍD FC    AFC CSEP-GÓL     
        MERKAPT SE    SZT. PÁL AKADÉMIA II    
        HUNICORN SE    ISTENHEGY FC    
        PASARÉT FC    GRAFITO SC    
        KORMÁNYŐR SE    MFC FAVORIT    

6. ford  
    10.05-06.    

        MERKAPT SE    KORMÁNYŐR SE    
        SZT. PÁL AKADÉMIA II    LÁNCHÍD FC    
        AFC CSEP-GÓL     AC ZRINYI    
        PREVIFITT SE    INTER 04    
        KÖZGÁZ DSE    PASARÉT FC    
        GRAFITO SC    HUNICORN SE    
        ISTENHEGY FC    MFC FAVORIT    


7. ford
    10.12-13.  

        INTER 04    AFC CSEP-GÓL     
        AC ZRINYI    SZT. PÁL AKADÉMIA II    
        LÁNCHÍD FC    MERKAPT SE    
        MFC FAVORIT    GRAFITO SC    
        HUNICORN SE    KÖZGÁZ DSE    
        PASARÉT FC    PREVIFITT SE    
        KORMÁNYŐR SE    ISTENHEGY FC    


8. ford   
    10.19-20.    

        LÁNCHÍD FC    KORMÁNYŐR SE    
        MERKAPT SE    AC ZRINYI    
        SZT. PÁL AKADÉMIA II    INTER 04    
        AFC CSEP-GÓL     PASARÉT FC    
        PREVIFITT SE    HUNICORN SE    
        KÖZGÁZ DSE    MFC FAVORIT    
        GRAFITO SC    ISTENHEGY FC    


9. ford   
    10.26-27.    

        INTER 04    MERKAPT SE    
        AC ZRINYI    LÁNCHÍD FC    
        ISTENHEGY FC    KÖZGÁZ DSE    
        MFC FAVORIT    PREVIFITT SE    
        HUNICORN SE    AFC CSEP-GÓL     
        PASARÉT FC    SZT. PÁL AKADÉMIA II    
        KORMÁNYŐR SE    GRAFITO SC    


10. ford   
    11.02-03.    

        AC ZRINYI    KORMÁNYŐR SE    
        LÁNCHÍD FC    INTER 04    
        MERKAPT SE    PASARÉT FC    
        SZT. PÁL AKADÉMIA II    HUNICORN SE    
        AFC CSEP-GÓL     MFC FAVORIT    
        PREVIFITT SE    ISTENHEGY FC    
        KÖZGÁZ DSE    GRAFITO SC    


11. ford   
    11.09-10.    

        INTER 04    AC ZRINYI    
        GRAFITO SC    PREVIFITT SE    
        ISTENHEGY FC    AFC CSEP-GÓL     
        MFC FAVORIT    SZT. PÁL AKADÉMIA II    
        HUNICORN SE    MERKAPT SE    
        PASARÉT FC    LÁNCHÍD FC    
        KORMÁNYŐR SE    KÖZGÁZ DSE    


12. ford 
    11.16-17.  

        INTER 04    KORMÁNYŐR SE    
        AC ZRINYI    PASARÉT FC    
        LÁNCHÍD FC    HUNICORN SE    
        MERKAPT SE    MFC FAVORIT    
        SZT. PÁL AKADÉMIA II    ISTENHEGY FC    
        AFC CSEP-GÓL     GRAFITO SC    
        PREVIFITT SE    KÖZGÁZ DSE    


13. ford   
    11.23-24.  

        KÖZGÁZ DSE    AFC CSEP-GÓL     
        GRAFITO SC    SZT. PÁL AKADÉMIA II    
        ISTENHEGY FC    MERKAPT SE    
        MFC FAVORIT    LÁNCHÍD FC    
        HUNICORN SE    AC ZRINYI    
        PASARÉT FC    INTER 04    
        KORMÁNYŐR SE    PREVIFITT SE  

BLSZ III. OSZTÁLY 2. CSOPORT
Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.
1-13. fordulók


1. ford   
    08.31-09.01.    

       TÖRÖKBÁLINT FC    BUDAI XI SE    
        BUDATÉTÉNY SE II    ESMTK LE KFT II    
        BUDAKESZI SC    KISPEST SE    
        HIDEGKÚTI SC    PRÓKÁTOR SE    
         „ 33 „ FC    DUNA SK    
        CSHC’ 94 FC     II. KERÜLETI UFC    
        ABE SE    CHINOIN SC    


2. ford   
    09.07-08.    

        CSHC’ 94 FC      ABE SE    
        II. KERÜLETI UFC     „ 33 „ FC    
        DUNA SK    HIDEGKÚTI SC    
        PRÓKÁTOR SE    BUDAKESZI SC    
        KISPEST SE    BUDATÉTÉNY SE II    
        ESMTK LE KFT II    TÖRÖKBÁLINT FC    
        BUDAI XI SE    CHINOIN SC    


3. ford   
    09.14-15.    

        TÖRÖKBÁLINT FC    KISPEST SE    
        BUDATÉTÉNY SE II    PRÓKÁTOR SE    
        BUDAKESZI SC    DUNA SK    
        HIDEGKÚTI SC    II. KERÜLETI UFC    
         „ 33 „ FC    CSHC’ 94 FC     
        CHINOIN SC    ESMTK LE KFT II    
        ABE SE    BUDAI XI SE    

4. ford  
    09.21-22.    

        „ 33 „ FC    ABE SE    
        CSHC’ 94 FC     HIDEGKÚTI SC    
        II. KERÜLETI UFC    BUDAKESZI SC    
        DUNA SK    BUDATÉTÉNY SE II    
        PRÓKÁTOR SE    TÖRÖKBÁLINT FC    
        KISPEST SE    CHINOIN SC    
        ESMTK LE KFT II    BUDAI XI SE    


5. ford  
    09.28-29.  

        TÖRÖKBÁLINT FC    DUNA SK    
        BUDATÉTÉNY SE II    II. KERÜLETI UFC    
        BUDAKESZI SC    CSHC’ 94 FC     
        HIDEGKÚTI SC     „ 33 „ FC    
        BUDAI XI SE    KISPEST SE    
        CHINOIN SC    PRÓKÁTOR SE    
        ABE SE    ESMTK LE KFT II    

6. ford 
    10.05-06.  

         HIDEGKÚTI SC    ABE SE    
         „ 33 „ FC    BUDAKESZI SC    
        CSHC’ 94 FC     BUDATÉTÉNY SE II    
        II. KERÜLETI UFC    TÖRÖKBÁLINT FC    
        DUNA SK    CHINOIN SC    
        PRÓKÁTOR SE    BUDAI XI SE    
        KISPEST SE    ESMTK LE KFT II    


7. ford 
    10.12-13.    

        TÖRÖKBÁLINT FC    CSHC’ 94 FC     
        BUDATÉTÉNY SE II     „ 33 „ FC    
        BUDAKESZI SC    HIDEGKÚTI SC    
        ESMTK LE KFT II    PRÓKÁTOR SE    
        BUDAI XI SE    DUNA SK    
        CHINOIN SC    II. KERÜLETI UFC    
        ABE SE    KISPEST SE    


8. ford  

    10.19-20.  

        BUDAKESZI SC    ABE SE    
        HIDEGKÚTI SC    BUDATÉTÉNY SE II    
         „ 33 „ FC    TÖRÖKBÁLINT FC    
        CSHC’ 94 FC     CHINOIN SC    
        II. KERÜLETI UFC    BUDAI XI SE    
        DUNA SK    ESMTK LE KFT II    
        PRÓKÁTOR SE    KISPEST SE    


9. ford   
    10.26-27.  

        TÖRÖKBÁLINT FC    HIDEGKÚTI SC    
        BUDATÉTÉNY SE II    BUDAKESZI SC    
        KISPEST SE    DUNA SK    
        ESMTK LE KFT II    II. KERÜLETI UFC    
        BUDAI XI SE    CSHC’ 94 FC     
        CHINOIN SC     „ 33 „ FC    
        ABE SE    PRÓKÁTOR SE    


10. ford 
    11.02-03.    

        BUDATÉTÉNY SE II    ABE SE    
        BUDAKESZI SC    TÖRÖKBÁLINT FC    
        HIDEGKÚTI SC    CHINOIN SC    
         „ 33 „ FC    BUDAI XI SE    
        CSHC’ 94 FC     ESMTK LE KFT II    
        II. KERÜLETI UFC    KISPEST SE    
        DUNA SK    PRÓKÁTOR SE    


11. ford   
    11.09-10.    

       TÖRÖKBÁLINT FC    BUDATÉTÉNY SE II    
        PRÓKÁTOR SE    II. KERÜLETI UFC    
        KISPEST SE    CSHC’ 94 FC     
        ESMTK LE KFT II     „ 33 „ FC    
        BUDAI XI SE    HIDEGKÚTI SC    
        CHINOIN SC    BUDAKESZI SC    
        ABE SE    DUNA SK    


12. ford  
    11.16-17.  

       TÖRÖKBÁLINT FC    ABE SE    
        BUDATÉTÉNY SE II    CHINOIN SC    
        BUDAKESZI SC    BUDAI XI SE    
        HIDEGKÚTI SC    ESMTK LE KFT II    
         „ 33 „ FC    KISPEST SE    
        CSHC’ 94 FC     PRÓKÁTOR SE    
        II. KERÜLETI UFC    DUNA SK    


13. ford 
    11.23-24.    

        DUNA SK    CSHC’ 94 FC     
        PRÓKÁTOR SE     „ 33 „ FC    
        KISPEST SE    HIDEGKÚTI SC    
        ESMTK LE KFT II    BUDAKESZI SC    
        BUDAI XI SE    BUDATÉTÉNY SE II    
        CHINOIN SC    TÖRÖKBÁLINT FC    
        ABE SE    II. KERÜLETI UFC   

 

BLSZ III. OSZTÁLY 3. CSOPORT
Labdarúgó bajnokság sorsolása 2013-2014.
1-13. fordulók


1. ford    
    08.31-09.01.    

        ÚJPESTI HALADÁS    FUTBALFÉRIA SC    
        RESPECT FC    VIZAFOGÓ FC    
        RÁKOSLIGETI AC    BUDAKESZI LA    
        KÁPOSZTÁSMEGYER    BVSC-ZUGLÓ    
        MTK BARÁTI KÖR    B E A C    
        MARGITSZIGET     TESTVÉRISÉG SE II    
        PIRAMIS SE    RÁKOSMENTE KSK II    


2. ford    
    09.07-08.    

        MARGITSZIGET      PIRAMIS SE    
        TESTVÉRISÉG SE II    MTK BARÁTI KÖR    
        B E A C    KÁPOSZTÁSMEGYER    
        BVSC-ZUGLÓ    RÁKOSLIGETI AC    
        BUDAKESZI LA    RESPECT FC    
        VIZAFOGÓ FC    ÚJPESTI HALADÁS    
        FUTBALFÉRIA SC    RÁKOSMENTE KSK II    


3. ford    
    09.14-15.  

        ÚJPESTI HALADÁS    BUDAKESZI LA    
        RESPECT FC    BVSC-ZUGLÓ    
        RÁKOSLIGETI AC    B E A C    
        KÁPOSZTÁSMEGYER    TESTVÉRISÉG SE II    
        MTK BARÁTI KÖR    MARGITSZIGET     
        RÁKOSMENTE KSK II    VIZAFOGÓ FC    
        PIRAMIS SE    FUTBALFÉRIA SC    

4. ford    
    09.21-22.  

        MTK BARÁTI KÖR    PIRAMIS SE    
        MARGITSZIGET     KÁPOSZTÁSMEGYER    
        TESTVÉRISÉG SE II    RÁKOSLIGETI AC    
        B E A C    RESPECT FC    
        BVSC-ZUGLÓ    ÚJPESTI HALADÁS    
        BUDAKESZI LA    RÁKOSMENTE KSK II    
        VIZAFOGÓ FC    FUTBALFÉRIA SC    


5. ford    
    09.28-29.    

        ÚJPESTI HALADÁS    B E A C    
        RESPECT FC    TESTVÉRISÉG SE II    
        RÁKOSLIGETI AC    MARGITSZIGET     
        KÁPOSZTÁSMEGYER    MTK BARÁTI KÖR    
        FUTBALFÉRIA SC    BUDAKESZI LA    
        RÁKOSMENTE KSK II    BVSC-ZUGLÓ    
        PIRAMIS SE    VIZAFOGÓ FC    

6. ford    
    10.05-06.  

        KÁPOSZTÁSMEGYER    PIRAMIS SE    
        MTK BARÁTI KÖR    RÁKOSLIGETI AC    
        MARGITSZIGET     RESPECT FC    
        TESTVÉRISÉG SE II    ÚJPESTI HALADÁS    
        B E A C    RÁKOSMENTE KSK II    
        BVSC-ZUGLÓ    FUTBALFÉRIA SC    
        BUDAKESZI LA    VIZAFOGÓ FC    


7. ford    
    10.12-13.  

        ÚJPESTI HALADÁS    MARGITSZIGET     
        RESPECT FC    MTK BARÁTI KÖR    
        RÁKOSLIGETI AC    KÁPOSZTÁSMEGYER    
        VIZAFOGÓ FC    BVSC-ZUGLÓ    
        FUTBALFÉRIA SC    B E A C    
        RÁKOSMENTE KSK II    TESTVÉRISÉG SE II    
        PIRAMIS SE    BUDAKESZI LA    


8. ford    
    10.19-20.  

        RÁKOSLIGETI AC    PIRAMIS SE    
        KÁPOSZTÁSMEGYER    RESPECT FC    
        MTK BARÁTI KÖR    ÚJPESTI HALADÁS    
        MARGITSZIGET     RÁKOSMENTE KSK II    
        TESTVÉRISÉG SE II    FUTBALFÉRIA SC    
        B E A C    VIZAFOGÓ FC    
        BVSC-ZUGLÓ    BUDAKESZI LA    


9. ford    
    10.26-27.    

        ÚJPESTI HALADÁS    KÁPOSZTÁSMEGYER    
        RESPECT FC    RÁKOSLIGETI AC    
        BUDAKESZI LA    B E A C    
        VIZAFOGÓ FC    TESTVÉRISÉG SE II    
        FUTBALFÉRIA SC    MARGITSZIGET     
        RÁKOSMENTE KSK II    MTK BARÁTI KÖR    
        PIRAMIS SE    BVSC-ZUGLÓ    


10. ford    
    11.02-03.  

        RESPECT FC    PIRAMIS SE    
        RÁKOSLIGETI AC    ÚJPESTI HALADÁS    
        KÁPOSZTÁSMEGYER    RÁKOSMENTE KSK II    
        MTK BARÁTI KÖR    FUTBALFÉRIA SC    
        MARGITSZIGET     VIZAFOGÓ FC    
        TESTVÉRISÉG SE II    BUDAKESZI LA    
        B E A C    BVSC-ZUGLÓ    


11. ford    
    11.09-10.  

        ÚJPESTI HALADÁS    RESPECT FC    
        BVSC-ZUGLÓ    TESTVÉRISÉG SE II    
        BUDAKESZI LA    MARGITSZIGET     
        VIZAFOGÓ FC    MTK BARÁTI KÖR    
        FUTBALFÉRIA SC    KÁPOSZTÁSMEGYER    
        RÁKOSMENTE KSK II    RÁKOSLIGETI AC    
        PIRAMIS SE    B E A C    


12. ford    
    11.16-17.  

        ÚJPESTI HALADÁS    PIRAMIS SE    
        RESPECT FC    RÁKOSMENTE KSK II    
        RÁKOSLIGETI AC    FUTBALFÉRIA SC    
        KÁPOSZTÁSMEGYER    VIZAFOGÓ FC    
        MTK BARÁTI KÖR    BUDAKESZI LA    
        MARGITSZIGET     BVSC-ZUGLÓ    
        TESTVÉRISÉG SE II    B E A C    


13. ford    
    11.23-24.  

        B E A C    MARGITSZIGET     
        BVSC-ZUGLÓ    MTK BARÁTI KÖR    
        BUDAKESZI LA    KÁPOSZTÁSMEGYER    
        VIZAFOGÓ FC    RÁKOSLIGETI AC    
        FUTBALFÉRIA SC    RESPECT FC    
        RÁKOSMENTE KSK II    ÚJPESTI HALADÁS    
        PIRAMIS SE    TESTVÉRISÉG SE II  

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.