BLSZ fegyelmi és versenybizottsági határozatok

13/2013 (05.02.) számú Budapesti Hivatalos Értesítő

Fellebbviteli Bizottság határozatai

11/2013

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság Fellebbviteli Bizottsága a Rúg-6 FC részéről benyújtott fellebbezési kérelem ügyében az alábbi határozatot hozta: A Fellebbviteli Bizottság a Fegyelmi Bizottság 1267/2012 (12. 05.) számú határozatát helybenhagyja, de a vonatkozó paragrafust a Fegyelmi Szabályzat (a továbbiakban: FSZ.) 69.§ (3) pontjára változtatja. Az FSZ. 10.§ (4/B.) e) pontja alapján a mérkőzést 0:0-al lejátszottnak kell tekinteni azzal, hogy mindkét csapat 1-1 pontot kap, de az évi összeredményükből 1-1 büntetőpontot le kell vonni.

IDÉZÉS

Lung A. Jerome (116948) Kelen SC játékosa személyesen jelenjen meg 2013.05.08.-án 15:30-kor a Fegyelmi Bizottság előtt.

IDÉZÉS

Vidák Balázs (111215) és Bankó Norbert (187968) Goldball ’94 FC játékosa személyesen jelenjen meg 2013.05.08.-án 15:30-kor a Fegyelmi Bizottság előtt.

IDÉZÉS

Szőke László és Lénárt László Kelen SC edzői személyesen jelenjenek meg 2013.05.08.-án 15:30-kor a Fegyelmi Bizottság előtt.

IDÉZÉS

Tánczos Tibor Goldball ’94 Fc edzője személyesen jelenjen meg 2013.05.08.-án 15:30-kor a Fegyelmi Bizottság előtt.

IDÉZÉS

Temleitner Krisztián játékvezető személyesen jelenjen meg 2013.05.08.-án 15:30-kor a Fegyelmi Bizottság előtt.

(05.02)

A Duna SK BLSZ II.o. csapatát az FSZ. 10.§ 4/d pontja alapján, 2 következő bajnoki mérkőzésre saját költségén szövetségi ellenőr fogadására kötelezzük

(05.02)

Drencsen Tamás (123962), Ozsváth Zsolt (230131), Bácskai Sándor (138783) MAFC játékosok

7.§ 2/h

10.§ 1/e

316/2013

(05.02)

Jakobszen Tamás (182218), Nemes István (145393), Horváth Szabolcs (308207), Németh Ábol (294424), Nizák Jenő (167142), Éri Fülöp (222065), Helmle Péter (120926) BEAC játékosok

7.§ 2/h

10.§ 1/e

317/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/60 sz. határozatát figyelembe véve a VOYAGE SE BLSZ I.o. csapatától az FSZ 7.§ 2/h megsértése miatt a 10.§ 4/h pontja alapján a összesen 4 (azaz négy) büntető pontot levon az évi összeredményéből.

318/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/61 sz. határozatát figyelembe véve MAFC-EDDA BLSZ II.o. csapatától az FSZ 7.§ 2/h megsértése miatt a 10.§ 4/h pontja alapján a összesen 1 (azaz egy) büntető pontot levon az évi összeredményéből.

319/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/62; 2013/04/63 és 2013/04/64 sz. határozatát figyelembe véve a BEAC BLSZ II.o. csapatától az FSZ7.§ 2/h megsértése miatt a 10.§ 4/h pontja alapján összesen 3 (azaz három) büntető pontot levon az évi összeredményéből.

320/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/67 sz. határozatát figyelembe véve a Maximo SE csapatától az FSZ 7.§ 2/h megsértése miatt a 10.§ 4/h pontja alapján összesen 22 (azaz huszonkettő) büntető pontot levon az évi összeredményéből.

(05.02)

Az FB a Bp. Erdért SE – Közgáz DKSE III/2.o. mérkőzést a pályán elért eredménnyel (2:0 a Közgáz DKSE javára) igazolja.

IDÉZÉS

Újbuda Kft. U12 csapat edzője személyesen jelenjen meg 2013.05.08.-án 14:30-kor a Fegyelmi Bizottság előtt.

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/79 számú határozata alapján a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a Maximo SE javára igazolja, egyben az AC Zrinyi II csapatának második ki nem állása miatt 3 (három) büntetőpontot levon az évi összeredményéből.

359/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/80 számú határozata alapján a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a CSHC ’94 FC javára igazolja, egyben a Dupló FC csapatát első ki nem állása miatt figyelmeztetésben részesíti.

360/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/82 számú határozata alapján a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a Csabagyöngye SE javára igazolja, egyben a Rend-őr 07 FC csapatának második ki nem állása miatt 3 (három) büntetőpontot levon az évi összeredményéből.

361/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság VB 2013/04/83 számú határozata alapján a Hidegkút SC II csapatát első létszámhiányos kiállása miatt figyelmeztetésben részesíti.

362/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/68 számú határozata alapján a pályán elért eredményt megsemmisíti és a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a Budakeszi LA javára igazolja, egyben a Csepel FC SE labdarúgó szakosztályát figyelmeztetésben részesíti.

363/2013

(05.02)

A Fegyelmi Bizottság a VB 2013/04/84 számú határozata alapján a mérkőzés 3 pontját 3 – 0 a Ferencvárosi FC javára igazolja, egyben a Honvéd KFT csapatát első ki nem állása miatt figyelmeztetésben részesíti.

Pusztai László s.k.

Fegyelmi biz elnöke

Versenybizottság határozatai

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság Versenybizottsága 2013. április 30-i ülésén a következő

határozatokat hozta:

Felnőtt

2013/04/77

A Nagytétény SE – TFSE BLSZ I. osztály 24. fordulójában kisorsolt bajnoki labdarúgó mérkőzés a második félidő 55. percében 2 – 0 hazai vezetésnél a viilanyvilágítás meghibásodása miatt félbeszakadt. A VB a mérkőzés újrajátszását rendelte el, az új időpontot 8 napon belül jelentsék be.

2013/04/78

A Bp. Erdért SE – Közgáz DSE BLSZ III. osztály 2. csoport 20. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzés a második félidő 75. percében 2 – 0 vendégvezetésnél félbeszakadt. A VB az esetet a BLSZ Fegyelmi Bizottsága elé utalja.

2013/04/79

A Maximo SE – AC Zrinyi II BLSZ IV. osztály 1. csoport bajnokság 23. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzés az AC Zrinyi hibájából elmaradt. A VB az esetet a BLSZ Fegyelmi Bizottsága elé utalja.

2013/04/80

A CSHC ’94 FC – Dupló FC BLSZ IV. osztály 1. csoport bajnokság 16. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzés a Dupló FC hibájából elmaradt. A VB az esetet a BLSZ Fegyelmi Bizottsága elé utalja.

2013/04/81

A Szufla FC – AFC Soroksár II BLSZ IV. osztály 1. csoport bajnokság 16. fordulójában kisorsolt bajnoki labdarúgó mérkőzés a második félidő 58. percében 3 – 0 vendégvezetésnél félbeszakadt. A VB az esetet a BLSZ Fegyelmi Bizottsága elé utalja.

2013/04/82

A Csabagyöngye SE – Rend-őr 07 FC BLSZ IV. osztály 2. csoport bajnokság 20. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzés a Rend-őr 07 FC hibájából elmaradt. A VB az esetet a BLSZ Fegyelmi Bizottsága elé utalja.

2013/04/83

A Hidegkút SC II – Ferencvárosi FC II (0 – 3) BLSZ IV. osztály 4. csoport 20. fordulójában kisorsolt bajnoki mérkőzésen a Hidegkút SC létszámhiányosan tíz fővel állt ki. A VB az esetet a BLSZ Fegyelmi Bizottsága elé utalja.