Szavazás eredménye

Az év csapata szavazás eredményei

NB1 CSOPORT:
BP. HONVÉD
FTC
ÚJPEST FOOTBALL CLUB
NB2 CSOPORT:
BUDAFOKI MTE
MTK BUDAPEST FC
SOROKSÁR SC
VASAS FC
NB3 CSOPORT:
BKV ELŐRE SC
BP. HONVÉD MFA II
ESMTK LE KFT.
III. KERÜLETI TVE
KELEN SC
RÁKOSMENTE KSK
THSE - SZABADKIKÖTŐ
BLSZ1 CSOPORT:
1908 SZAC KSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II
BVSC-ZUGLÓ
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTVÁROS
KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC II.
UNIONE FC
XII. KER. SVÁBHEGY FC
BLSZ2 CSOPORT:
AIRNERGY FC
ASR-GÁZGYÁR II.
HIDEGKÚTI SC
II. KERÜLET UFC
KELEN SC II.
MAGYAR UTÁNPÓTLÁS NEVELÉSÉRT SE
MÁTYÁSFÖLDI LTC
NIMRÓD SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
TESTVÉRISÉG SE II
TFSE
THSE - SZABADKIKÖTŐ II.
ÚJ-BUDAI FC - VOYAGE SE
BLSZ3 CSOPORT:
33 FC
BAK RESPECT
BEAC
BP. ERDÉRT SE
BP. POLGÁRI SC
BUDAI FC
BUDAKESZI SC
BUDATÉTÉNY SE
BÜSKE
CSILLAGHEGYI MTE
DUNA SK
EMBER-ELŐNY SA
ERŐS VÁR FC
ESMTK LE KFT. II
FERENCVÁROSI FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
GOLDBALL 94 FC SE
II. KERÜLET UFC II.
INTER 04 FC
INTER CDF SE
ISSIMO SE
ISTENHEGY FC
KORMÁNYŐR SE
LÁNCHÍD FC
LŐRINCI KITARTÁS
MARGITSZIGET
MERKAPT SE
MTK BARÁTI KÖR
MŰEGYETEMI FC
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
PIRAMIS SE
PUEBLA 13 FC
RÁKOSLIGETI AC
RÁKOSMENTE KSK II
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
RÚG-6 FC
TABÁNI LC
TÖRÖKBÁLINTI FC
ÚJPESTI FLOTTA 2001 SE
VÁROSGAZDA
XII. KER SVÁBHEGY FC II
BLSZ4 CSOPORT:
1. FC SKORPIÓ KE
2011 CHAMPION FC
3R SPARTACUS CALCIO
AMATŐR SE
ANGYALFÖLDI PLE
BEAC II.
BKV ELŐRE SC II
BME FUTSAL CLUB
BP. ERDÉRT SE II.
BUDATÉTÉNY SE II
CARVALHO BLA
CMS SE
CSABAGYÖNGYE SE
CSEPEL FC II
CSEPEL UP SE
CSEP-GÓL FC II.
CSHC 94 FC
DINAMO TORPEDO KSE
DINI SE
DREAM FOOTBALL SE
EGÉSZSÉG DSE
GAMMA LSE
GOLDBALL 94 FC SE II
HANGOS SE
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HÍD-UNIÓ SE
HUNREAL FC
INTER 04 FC II.
ISSIMO SE II.
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KORMÁNYŐR SE II.
KŐBÁNYÁÉRT
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
KÖZGÁZ DSE
KÖZTERÜLET SK II
KÜLKER SC
MAGYAR UTÁNPÓTLÁS NEVELÉSÉRT SE II.
MAHATMA GANDHI EGYESÜLET
MARGITSZIGET II.
MÁTYÁSFÖLDI LTC II
MAXIMO HUNGARIA SE
MŰEGYETEMI FC II.
NIMRÓD SE II.
PALOTA SE
PESTÚJHELYI SC
PUEBLA 13 FC II
RAFC II
RÓNA SC
RTK VASLÓ
SIKETEK SC
SZENT PÁL AKADÉMIA-HSE II.
ÚJPESTI FLOTTA II.
ÚJPESTI HALADÁS FC
ULC VASLÓ
ZUGLÓI KINIZSI SE

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.