blsz cimer 170

Budapest III. osztály

BLSZ III. OSZTÁLY 1. CSOPORT

Végeredmény

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

MFC Favorit

26

18

4

4

92

39

58

2.

Margitsziget FC

26

18

3

5

67

27

57

3.

Kormányőr SE

26

17

3

6

81

52

54

4.

Lőrinci Kitartás

26

16

4

6

86

38

52

5.

Goldball’94 FC

26

15

6

5

62

36

51

6.

Inter CDF

26

14

5

7

71

41

47

7.

Műegyetemi FC II

26

10

7

9

59

58

37

8.

TFSE II

26

10

4

12

89

81

34

9.

Közgáz DSE

26

9

5

12

49

69

32

10.

Pestszentlőrinci SFA

26

9

3

14

68

96

30

11.

Previfitt SE

26

8

2

16

43

53

26

12.

Lánchíd FC

26

6

3

17

55

80

21

13.

DINI SE

26

3

5

18

34

85

14

14.

Istenhegy FC

26

2

0

24

28

129

6

 

 

 

BLSZ III. OSZTÁLY 2. CSOPORT

Végeredmény

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

M L T C

26

21

3

2

120

32

66

2.

Csillaghegyi MTE

26

15

4

7

45

32

49

3.

„ 33 „ FC

26

15

3

8

89

48

48

4.

Bp. Erdért SE

26

14

4

8

73

56

46

5.

Nagytétényi Kohász

26

14

4

8

57

46

46

6.

ASR Gázgyár II

26

14

4

8

52

43

46

7.

Testvériség SE II

26

13

5

8

71

46

44

8.

B E A C

26

10

4

12

56

52

34

9.

BÜSKE

26

9

3

14

58

72

30

10.

Budatétény SE

26

9

3

14

51

79

30

11.

MAFC Wanderers

26

8

3

15

69

104

27

12.

Inter 04 FC

26

8

2

16

46

81

26

13.

Budakeszi SC

26

5

3

18

48

79

18

14.

Budai XI SE

26

4

1

21

31

96

13

 

 

 

BLSZ III. OSZTÁLY 3. CSOPORT

Végeredmény

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

THSE-Szabadkikötő II

26

22

2

2

105

27

68

2.

Nimród SE

26

18

5

3

87

42

59

3.

Issimo SE

26

15

5

6

64

40

50

4.

Újpesti Flotta

26

12

7

7

61

47

43

5.

Hegyvidék SE II

26

11

5

10

58

48

38

6.

Futbalféria SC

26

10

8

8

99

85

38

7.

Rákosszentmihályi SC

26

10

7

9

49

54

37

8.

Piramis SE

26

8

7

11

66

75

31

9.

Erős Vár FC

26

7

10

9

54

52

31

10.

Duna SK

26

8

6

12

74

90

30

11.

MTK Baráti Kör

26

8

4

14

62

89

28

12.

BSE *

26

6

6

14

38

79

21

13.

BME Kármán FC

26

4

3

19

39

80

15

14.

Káposztásmegyer FC

26

4

3

19

41

89

15

 * a BSE évi összeredményéből 3 pont levonva

blsz cimer 170

Budapest III. osztály

BLSZ III. OSZTÁLY 1. CSOPORT

Végeredmény

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

MFC Favorit

26

18

4

4

92

39

58

2.

Margitsziget FC

26

18

3

5

67

27

57

3.

Kormányőr SE

26

17

3

6

81

52

54

4.

Lőrinci Kitartás

26

16

4

6

86

38

52

5.

Goldball’94 FC

26

15

6

5

62

36

51

6.

Inter CDF

26

14

5

7

71

41

47

7.

Műegyetemi FC II

26

10

7

9

59

58

37

8.

TFSE II

26

10

4

12

89

81

34

9.

Közgáz DSE

26

9

5

12

49

69

32

10.

Pestszentlőrinci SFA

26

9

3

14

68

96

30

11.

Previfitt SE

26

8

2

16

43

53

26

12.

Lánchíd FC

26

6

3

17

55

80

21

13.

DINI SE

26

3

5

18

34

85

14

14.

Istenhegy FC

26

2

0

24

28

129

6

 

 

 

BLSZ III. OSZTÁLY 2. CSOPORT

Végeredmény

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

M L T C

26

21

3

2

120

32

66

2.

Csillaghegyi MTE

26

15

4

7

45

32

49

3.

„ 33 „ FC

26

15

3

8

89

48

48

4.

Bp. Erdért SE

26

14

4

8

73

56

46

5.

Nagytétényi Kohász

26

14

4

8

57

46

46

6.

ASR Gázgyár II

26

14

4

8

52

43

46

7.

Testvériség SE II

26

13

5

8

71

46

44

8.

B E A C

26

10

4

12

56

52

34

9.

BÜSKE

26

9

3

14

58

72

30

10.

Budatétény SE

26

9

3

14

51

79

30

11.

MAFC Wanderers

26

8

3

15

69

104

27

12.

Inter 04 FC

26

8

2

16

46

81

26

13.

Budakeszi SC

26

5

3

18

48

79

18

14.

Budai XI SE

26

4

1

21

31

96

13

 

 

 

BLSZ III. OSZTÁLY 3. CSOPORT

Végeredmény

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

THSE-Szabadkikötő II

26

22

2

2

105

27

68

2.

Nimród SE

26

18

5

3

87

42

59

3.

Issimo SE

26

15

5

6

64

40

50

4.

Újpesti Flotta

26

12

7

7

61

47

43

5.

Hegyvidék SE II

26

11

5

10

58

48

38

6.

Futbalféria SC

26

10

8

8

99

85

38

7.

Rákosszentmihályi SC

26

10

7

9

49

54

37

8.

Piramis SE

26

8

7

11

66

75

31

9.

Erős Vár FC

26

7

10

9

54

52

31

10.

Duna SK

26

8

6

12

74

90

30

11.

MTK Baráti Kör

26

8

4

14

62

89

28

12.

BSE *

26

6

6

14

38

79

21

13.

BME Kármán FC

26

4

3

19

39

80

15

14.

Káposztásmegyer FC

26

4

3

19

41

89

15

 * a BSE évi összeredményéből 3 pont levonva

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.