blsz cimer 170

Budapest IV. osztály

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 1. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

Pestszentlőrinci SFA *

26

25

1

0

135

39

72

2.

Lőrinci Kitartás

26

18

3

5

90

39

57

3.

Lánchíd FC

26

18

2

6

83

44

56

4.

Tabán LC

26

17

2

7

113

51

53

5.

FC Pifu 04 *

26

16

3

7

84

61

50

6.

Gamma LSE

26

12

3

11

82

85

39

7.

Wolfs FC

26

11

3

12

53

50

36

8.

Lurkó SE

26

10

2

14

66

73

32

9.

Dini SE II

26

9

2

15

58

68

29

10.

Róna SC

26

9

2

15

50

76

29

11.

Siketek SC *

26

8

2

16

53

94

25

12.

Inter 04 FC II

26

6

1

19

40

80

19

13.

2011 Champion FC

26

5

2

19

37

106

17

14.

Híd-Únió SE

26

4

0

22

34

112

12

* az FC Pifu 04 és a Siketek SC évi összeredményéből 1-1 (egy) büntetőpont levonva

** a Pestszentlőrinci SFA évi összeredményéből 4 (négy) büntetőpont levonva

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 2. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

Erős Vár FC

26

20

5

1

103

34

65

2.

BME Futsal

26

20

3

3

122

39

63

3.

Nimród SE

26

19

4

3

152

47

61

4.

Külker SC

26

17

6

3

102

38

57

5.

Merkapt SE

26

16

1

9

108

68

49

6.

M U N SE II

26

13

2

11

66

64

41

7.

Henger VL FC

26

10

3

13

66

78

33

8.

Rend-őr 07 FC

26

10

2

14

65

68

32

9.

Sziget Sport Akadémia

26

9

3

14

76

123

30

10.

Csabagyöngye SE

26

7

2

17

48

107

23

11.

Dinamo Torpedo

26

6

3

17

48

93

21

12.

ULC Vasló *

26

7

1

17

47

106

18

13.

Kormányőr SE II

26

5

5

16

62

110

17

14.

Thán Károly SE

26

1

4

21

30

119

7

* az ULC Vasló évi összeredményéből 1+3 (négy) büntetőpont levonva

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 3. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

Bp. Erdért SE II

24

19

1

4

70

31

58

2.

BME Futsal Pro *

24

18

0

6

130

36

53

3.

Issimo SE II

24

16

2

6

103

39

50

4.

Respect FC

24

16

2

6

82

39

50

5.

Vizafogó FC

24

16

1

7

90

63

49

6.

Zuglói Kinizsi SE

24

9

5

10

65

65

32

7.

Erzsébet SK *

24

9

5

10

61

64

31

8.

Tizenhárom FC

24

8

2

14

55

64

26

9.

B M C *

24

8

3

13

46

93

26

10.

Kőbányai Egyetértés FC *

24

7

3

14

55

92

23

11.

Hangos SE *

24

6

4

14

59

99

21

12.

Pestújhelyi SC

24

4

4

16

47

99

16

13.

Amatőr SE

24

2

4

18

27

106

9

14.

ARK SE visszalépett

0

0

0

0

0

0

0

* a BME Futsal Pro, a Hangos SE a BMC a Kőbányai Egyetértés FC és az Erzsébet SK évi összeredményéből

1 – 1 (egy) büntetőpont levonva

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 4. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

ASR Gázgyár II

28

25

2

1

163

26

77

2.

Hegyvidék SE II

28

20

1

7

149

51

61

3.

Unione FC II **

28

18

2

8

129

84

55

4.

Budatétény SE II

28

13

2

13

79

97

41

5.

RTK-Vasló II **

28

13

2

13

69

63

40

7.

Rákosszentmihályi SC II *

28

9

0

19

50

119

23

6.

B E A C II

28

7

3

18

56

99

24

8.

Rúg-6 FC II

28

1

0

27

37

193

3

* a Rákosszentmihályi SC II évi összeredményéből 1+3 (négy) büntetőpont levonva

** az Unione FC II és az RTK-Vasló II évi összeredményéből 1 – 1 (egy) büntetőpont levonva

blsz cimer 170

Budapest IV. osztály

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 1. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

Pestszentlőrinci SFA *

26

25

1

0

135

39

72

2.

Lőrinci Kitartás

26

18

3

5

90

39

57

3.

Lánchíd FC

26

18

2

6

83

44

56

4.

Tabán LC

26

17

2

7

113

51

53

5.

FC Pifu 04 *

26

16

3

7

84

61

50

6.

Gamma LSE

26

12

3

11

82

85

39

7.

Wolfs FC

26

11

3

12

53

50

36

8.

Lurkó SE

26

10

2

14

66

73

32

9.

Dini SE II

26

9

2

15

58

68

29

10.

Róna SC

26

9

2

15

50

76

29

11.

Siketek SC *

26

8

2

16

53

94

25

12.

Inter 04 FC II

26

6

1

19

40

80

19

13.

2011 Champion FC

26

5

2

19

37

106

17

14.

Híd-Únió SE

26

4

0

22

34

112

12

* az FC Pifu 04 és a Siketek SC évi összeredményéből 1-1 (egy) büntetőpont levonva

** a Pestszentlőrinci SFA évi összeredményéből 4 (négy) büntetőpont levonva

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 2. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

Erős Vár FC

26

20

5

1

103

34

65

2.

BME Futsal

26

20

3

3

122

39

63

3.

Nimród SE

26

19

4

3

152

47

61

4.

Külker SC

26

17

6

3

102

38

57

5.

Merkapt SE

26

16

1

9

108

68

49

6.

M U N SE II

26

13

2

11

66

64

41

7.

Henger VL FC

26

10

3

13

66

78

33

8.

Rend-őr 07 FC

26

10

2

14

65

68

32

9.

Sziget Sport Akadémia

26

9

3

14

76

123

30

10.

Csabagyöngye SE

26

7

2

17

48

107

23

11.

Dinamo Torpedo

26

6

3

17

48

93

21

12.

ULC Vasló *

26

7

1

17

47

106

18

13.

Kormányőr SE II

26

5

5

16

62

110

17

14.

Thán Károly SE

26

1

4

21

30

119

7

* az ULC Vasló évi összeredményéből 1+3 (négy) büntetőpont levonva

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 3. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

Bp. Erdért SE II

24

19

1

4

70

31

58

2.

BME Futsal Pro *

24

18

0

6

130

36

53

3.

Issimo SE II

24

16

2

6

103

39

50

4.

Respect FC

24

16

2

6

82

39

50

5.

Vizafogó FC

24

16

1

7

90

63

49

6.

Zuglói Kinizsi SE

24

9

5

10

65

65

32

7.

Erzsébet SK *

24

9

5

10

61

64

31

8.

Tizenhárom FC

24

8

2

14

55

64

26

9.

B M C *

24

8

3

13

46

93

26

10.

Kőbányai Egyetértés FC *

24

7

3

14

55

92

23

11.

Hangos SE *

24

6

4

14

59

99

21

12.

Pestújhelyi SC

24

4

4

16

47

99

16

13.

Amatőr SE

24

2

4

18

27

106

9

14.

ARK SE visszalépett

0

0

0

0

0

0

0

* a BME Futsal Pro, a Hangos SE a BMC a Kőbányai Egyetértés FC és az Erzsébet SK évi összeredményéből

1 – 1 (egy) büntetőpont levonva

 

BLSZ IV. OSZTÁLY 4. CSOPORT

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

ASR Gázgyár II

28

25

2

1

163

26

77

2.

Hegyvidék SE II

28

20

1

7

149

51

61

3.

Unione FC II **

28

18

2

8

129

84

55

4.

Budatétény SE II

28

13

2

13

79

97

41

5.

RTK-Vasló II **

28

13

2

13

69

63

40

7.

Rákosszentmihályi SC II *

28

9

0

19

50

119

23

6.

B E A C II

28

7

3

18

56

99

24

8.

Rúg-6 FC II

28

1

0

27

37

193

3

* a Rákosszentmihályi SC II évi összeredményéből 1+3 (négy) büntetőpont levonva

** az Unione FC II és az RTK-Vasló II évi összeredményéből 1 – 1 (egy) büntetőpont levonva

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.