blsz cimer 170

Budapest III. osztály

BLSZ III. osztály 1. csoport

 

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE

hely

csapatnév

mérkőzés

győzelem

döntetlen

vereség

lőtt gól

kapott gól

gólkülönbség

pont

Megjegyzés

1.

BUDATÉTÉNY SE

26

21

2

3

75

36

39

65

 

2.

HUNICORN SE

26

17

2

7

79

46

33

53

 

3.

ESMTK LE KFT.

26

16

5

5

67

29

38

53

 

4.

MFC FAVORIT SE

26

14

5

7

70

42

28

47

 

5.

GRAFITO SC

26

12

4

10

65

49

16

40

 

6.

KÁRMÁN KA

26

10

6

10

55

50

5

36

 

7.

3R SPARTACUS CALCIO SE

26

10

6

10

50

59

-9

36

 

8.

DARAZSAK-ABE

26

11

2

13

59

71

-12

34

(-1 pont)

9.

ROJIK VÉRCSÉK

26

10

4

12

59

61

-2

34

 

10.

KÁROLI BÖLCSÉSZ DSE

26

10

3

13

87

105

-18

33

 

11.

LÁNCHÍD FC

26

9

4

13

60

74

-14

31

 

12.

TOTI SPORT FILOOO SE

26

7

7

12

45

49

-4

28

 

13.

RÓNA SC

26

4

3

19

48

95

-47

15

 

14.

ISSIMO SE

26

3

3

20

46

99

-53

8

(-4 pont)

 

 

BSZ III. osztály 2. csoport

 

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE

hely

csapatnév

mérkőzés

győzelem

döntetlen

vereség

lőtt gól

kapott gól

gólkülönbség

pont

Megjegyzés

1.

ZUGLÓI KINIZSI SE

26

21

4

1

83

31

52

67

 

2.

ÚJPESTI HALADÁS FK

26

18

4

4

80

33

47

58

 

3.

HANGOS SE

26

15

2

9

75

48

27

47

 

4.

KORMÁNYŐR SE

26

14

2

10

68

49

19

44

 

5.

HÍD-UNIÓ SE

26

13

3

10

47

38

9

42

 

6.

PRÓKÁTOR SE

26

12

2

12

77

63

14

38

 

7.

INTER 04

26

11

5

10

46

42

4

38

 

8.

BP. ERDÉRT SE

26

10

5

11

57

60

-3

35

 

9.

ACÉLÖNTŐ SK

26

12

3

11

56

53

3

34

(-5 pont)

10.

GAMMA LSE

26

10

3

13

51

60

-9

33

 

11.

BMC

26

8

2

16

48

94

-46

26

 

12.

BABYLON FCE

26

7

3

16

41

68

-27

24

 

13.

NÉMEDI BSC

26

4

5

17

34

83

-49

17

 

14.

AC-ZRÍNYI II.

26

4

3

19

23

64

-41

15

 

 

 

blsz cimer 170

Budapest III. osztály

BLSZ III. osztály 1. csoport

 

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE

hely

csapatnév

mérkőzés

győzelem

döntetlen

vereség

lőtt gól

kapott gól

gólkülönbség

pont

Megjegyzés

1.

BUDATÉTÉNY SE

26

21

2

3

75

36

39

65

 

2.

HUNICORN SE

26

17

2

7

79

46

33

53

 

3.

ESMTK LE KFT.

26

16

5

5

67

29

38

53

 

4.

MFC FAVORIT SE

26

14

5

7

70

42

28

47

 

5.

GRAFITO SC

26

12

4

10

65

49

16

40

 

6.

KÁRMÁN KA

26

10

6

10

55

50

5

36

 

7.

3R SPARTACUS CALCIO SE

26

10

6

10

50

59

-9

36

 

8.

DARAZSAK-ABE

26

11

2

13

59

71

-12

34

(-1 pont)

9.

ROJIK VÉRCSÉK

26

10

4

12

59

61

-2

34

 

10.

KÁROLI BÖLCSÉSZ DSE

26

10

3

13

87

105

-18

33

 

11.

LÁNCHÍD FC

26

9

4

13

60

74

-14

31

 

12.

TOTI SPORT FILOOO SE

26

7

7

12

45

49

-4

28

 

13.

RÓNA SC

26

4

3

19

48

95

-47

15

 

14.

ISSIMO SE

26

3

3

20

46

99

-53

8

(-4 pont)

 

 

BSZ III. osztály 2. csoport

 

A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE

hely

csapatnév

mérkőzés

győzelem

döntetlen

vereség

lőtt gól

kapott gól

gólkülönbség

pont

Megjegyzés

1.

ZUGLÓI KINIZSI SE

26

21

4

1

83

31

52

67

 

2.

ÚJPESTI HALADÁS FK

26

18

4

4

80

33

47

58

 

3.

HANGOS SE

26

15

2

9

75

48

27

47

 

4.

KORMÁNYŐR SE

26

14

2

10

68

49

19

44

 

5.

HÍD-UNIÓ SE

26

13

3

10

47

38

9

42

 

6.

PRÓKÁTOR SE

26

12

2

12

77

63

14

38

 

7.

INTER 04

26

11

5

10

46

42

4

38

 

8.

BP. ERDÉRT SE

26

10

5

11

57

60

-3

35

 

9.

ACÉLÖNTŐ SK

26

12

3

11

56

53

3

34

(-5 pont)

10.

GAMMA LSE

26

10

3

13

51

60

-9

33

 

11.

BMC

26

8

2

16

48

94

-46

26

 

12.

BABYLON FCE

26

7

3

16

41

68

-27

24

 

13.

NÉMEDI BSC

26

4

5

17

34

83

-49

17

 

14.

AC-ZRÍNYI II.

26

4

3

19

23

64

-41

15

 

 

 

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.