blsz cimer 170

BLSZ TARTALÉK BAJNOKSÁG FELSŐHÁZ  V É G E R E D M É N Y

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

III. Ker. TUE

27

24

1

2

126

39

73

2.

Ikarus  BSE

27

20

3

4

93

32

63

3.

Nagytétény  I  ****

27

21

1

5

76

47

60

4.

M A F C

27

18

1

8

58

40

55

5.

MTE SE

27

16

2

9

89

68

50

6.

Főv. Vízművek SK

27

15

4

8

92

67

49

7.

Goldball ’94 FC

27

14

4

9

83

57

46

8.

Budatétény **

27

12

2

13

69

68

36

9.

Testvériség ***

27

11

2

14

66

59

34

10.

B E A C   I

27

9

4

14

44

69

31

** Budatétényi SE évi összeredményéből 2 büntetőpont levonva

*** Testvériség SE évi összeredményéből 1 büntetőpont levonva

**** Nagytétény SE évi összeredményéből 4 büntetőpont levonva

 

BLSZ TARTALÉK BAJNOKSÁG ALSÓHÁZ V É G E R E D M É N Y

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

11.

Unione FC ********

26

12

3

11

72

73

35

12.

Nagytétény  II

26

10

2

14

58

56

32

13.

Mátyásföldi LTC

26

9

2

15

55

72

29

14.

Rojik  FC *****

26

8

2

16

66

82

25

15.

Pestszentimre *

26

8

4

14

35

62

20

16.

K I S E *******

26

5

3

18

34

74

17

17.

Hidegkút *******

26

5

3

18

28

87

17

18.

R K S K ****

26

6

2

18

52

106

15

19.

BEAC   junior******

26

4

5

17

38

76

13

20.

Bp. Erdért SE  kizárva

0

0

0

0

0

0

0

* Pestszentimre    évi összeredményéből 3+4+1 büntetőpont levonva

**** RKSK évi összeredményéből 1+4 büntetőpont levonva

***** Rojik FC évi összeredményéből 1 büntetőpont levonva

******BEAC   Junior évi összeredményéből 2+1+1 büntetőpont levonva

*******Hidegkút  és a KISE évi összeredményéből 1-1 büntetőpont levonva

********Unione FC évi összeredményéből 4 büntetőpont levonva

blsz cimer 170

BLSZ TARTALÉK BAJNOKSÁG FELSŐHÁZ  V É G E R E D M É N Y

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

1.

III. Ker. TUE

27

24

1

2

126

39

73

2.

Ikarus  BSE

27

20

3

4

93

32

63

3.

Nagytétény  I  ****

27

21

1

5

76

47

60

4.

M A F C

27

18

1

8

58

40

55

5.

MTE SE

27

16

2

9

89

68

50

6.

Főv. Vízművek SK

27

15

4

8

92

67

49

7.

Goldball ’94 FC

27

14

4

9

83

57

46

8.

Budatétény **

27

12

2

13

69

68

36

9.

Testvériség ***

27

11

2

14

66

59

34

10.

B E A C   I

27

9

4

14

44

69

31

** Budatétényi SE évi összeredményéből 2 büntetőpont levonva

*** Testvériség SE évi összeredményéből 1 büntetőpont levonva

**** Nagytétény SE évi összeredményéből 4 büntetőpont levonva

 

BLSZ TARTALÉK BAJNOKSÁG ALSÓHÁZ V É G E R E D M É N Y

 

 

Csapat neve:

Mérk.

Győz.

döntetlen

vereség

Lőtt gól

Kapott gól

Pont

11.

Unione FC ********

26

12

3

11

72

73

35

12.

Nagytétény  II

26

10

2

14

58

56

32

13.

Mátyásföldi LTC

26

9

2

15

55

72

29

14.

Rojik  FC *****

26

8

2

16

66

82

25

15.

Pestszentimre *

26

8

4

14

35

62

20

16.

K I S E *******

26

5

3

18

34

74

17

17.

Hidegkút *******

26

5

3

18

28

87

17

18.

R K S K ****

26

6

2

18

52

106

15

19.

BEAC   junior******

26

4

5

17

38

76

13

20.

Bp. Erdért SE  kizárva

0

0

0

0

0

0

0

* Pestszentimre    évi összeredményéből 3+4+1 büntetőpont levonva

**** RKSK évi összeredményéből 1+4 büntetőpont levonva

***** Rojik FC évi összeredményéből 1 büntetőpont levonva

******BEAC   Junior évi összeredményéből 2+1+1 büntetőpont levonva

*******Hidegkút  és a KISE évi összeredményéből 1-1 büntetőpont levonva

********Unione FC évi összeredményéből 4 büntetőpont levonva

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.